Welke drugs gebruik jij op dit moment?

Tijdloos

DF-koning
Tripreporter
Dankjewel man

en dank
Niet te snel afbouwen, of waar ook je gebruikt het niet lang toch? Zou anders aanraden iedere 2 weken wat eraf te halen dan is het in je bloedspiegel stabiel. Laatste keer toen ik het deed duurde het maand of 6-7 mja was na bijna 10 jaar dagelijks benzo's... en absurde hoeveelheden weet nog clonazolam zat ik op 3-4mg en soms nog flubromazolam 1-2mg erbij.

Blij dat ik nu op een meer functionele dose zit. Maar zal ook van 10mg naar 3mg clonazepam moeten gaan. Niet via de dokter kan de jaar recepten in gevaar brengen en komt weer in mijn dossier.. staat al teveel in mijn dossier daar.


OT

Desperado Red , met bodempje whisky. Gister iets teveel Jack gedronken. Was wel even familiedrama vergeten..
Moet een betere / gezondere manier voor zijn.
Anyway nu hou ik het bij dit in de bar zouden ze dit een dubbele whisky noemen.
 

Tijdloos

DF-koning
Tripreporter
Dat vind ik dan nog kort! 😵‍💫

Ik doe er nu langer over en veel korter verslaafd. Alleen wel sprake van kindling.
Vergat te melden dat het afbouwen tot 25mg ging. Lol anders had het minimum 1 jaar geduurd. Zat volgens de apotheker rond de 80mg ging toen om van flurazepam 90-120mg dagelijks... arts vond 50mg dagelijks de max wat ze wou voorschrijven. Of ik moest het elke dag ophalen en daar slikken
 

Wollukker

Bewuste gebruiker
Twee kleine sleutelpuntjes fijngestampte 3-cmc kristallen. Tegenwoordig mijn go-to voor een geil avondje met mijn vriendinnetje. Op dinsdag werkt ze altijd tot 21.00u dus lig nu lekker op bed te wachten.

Ik moet eerlijkheidshalve toegeven dat ik 3-cmc heerlijk vindt, maar het is wel écht rotzooi in de zin van: Als ik een goed lijntje heb genakt, heb ik nog zeker 2 weken last van korsten in mijn neus.
Dus nu nak ik bij "bijzondere gelegenheden" (lees: ziekelijke neuqseks) slechts 2 kleine sleutelpuntjes, laat het even een minuutje of 2 inwerken. En direct daarna douche ik twee keer met een zoutoplossing met behulp van onderstaande neusdouche. Dat helpt. Gewoon even een tip!

 

N3K0

Badass junkie
Ik ga zo kei hard aande kattenkoekjes want de baklava die ik had gekregen uit Griekenland zijn beetje groen geworden 🥲

Met een cappuccino en een Banana cream jointje.
 

Raver

Badass junkie
Diazepam 15mg , 5mg desloratadine, livocab neusspray en wiet. Veel wiet vanavond. Lekkere wietjes hebben ze hier in de shop nu. Uiteraard Alien Cookies, Mintz Cookies en zometeen 'n Amnesia. Geen idee maar vind sativa lekker voor het slapen soms. 🤣
 
Bovenaan