Welke drugs gebruik jij op dit moment?

mandragora

Badass junkie
Emeritus Mod
Jointje met een heel klein beetje Alien Cookies. Less is more bij deze wiet. En in mijn geval is less sowieso beter.

Anders voel ik me net 'n Alien 👽
Voor mij is dat identiek met wiet, ik kan echt niet genieten van een stevige dosis wiet. Gisteren...5 trekjes was genoeg. Als ik me bedenk dat ik van deze wiet een hele joint op rook.... dan zit ik vervolgens in een camouflagepakje met een keukenmes achter de zetel.

OT: Italiaanse esspresso's, zo lekker zeg:fearscream:...hoeveel?... ik ben gestopt met tellen
 

Fisherman's friend

Badass junkie
Hoop dat je gelezen hebt hoe giftig dit spul is voor je lichaam?

OT: vodka redbull, 2-FMA & bubblegum ice vape
Ik heb vandaag zitten lezen en ik zag wel een aantal hele negatieve dingen.(meer dan ik al wist)
Ik zeg dit niet vaak maar je hebt gelijk.

Moet wel zeggen dat het een experiment was en ik heb maar 5 tabletten gekocht.
Mijn interesse ligt niet bij opiaten gelukkig.
Een jointje in het weekend is drugs genoeg voor mij.
 

Tijdloos

DF-koning
Tripreporter
Dat maakt inderdaad best verschil of je pas gaat slapen als de high voorbij is, of dat je stoned in slaap valt. Het lijkt erop dat je meer uitgerust wakker wordt als je slaapt nadat de cannabis uitgewerkt is.
Heb dat ook , plus het verschil tussen sativa wiet (meer ontspannen/ slaap wiet) of indica wiet wat enorm sterk is en ik en vele andere juist actief van worden eerste paar uur.

Mja werkt bij iedereen net weer anders natuurlijk.
 

Snuffelaar

Badass junkie
Tripreporter
Ik heb vandaag zitten lezen en ik zag wel een aantal hele negatieve dingen.(meer dan ik al wist)
Ik zeg dit niet vaak maar je hebt gelijk.

Moet wel zeggen dat het een experiment was en ik heb maar 5 tabletten gekocht.
Mijn interesse ligt niet bij opiaten gelukkig.
Een jointje in het weekend is drugs genoeg voor mij.
Fijn om te lezen!

Is het echt niet waard om je organen voor te beschadigen.

OT: bier
 

Nihilist88

Badass junkie
Nee ik ben niet jaloers… *😭😭* 😂
Hoeft ook ni, zie ik meer als reguliere n chille avond/nacht, kan hier vaak meer v genieten dan dat ik met grote massa ben.

Ik was trouwens de enige die 4-FMA nam, m'n vriendin vooral veel alcohol en ook aardig wat lachgas n maat 3-cmc.
En was toch vr het gros vd tijd in babbel en sociale modus, mede door vriendin die na redelijk wat alcohol, wa emo en plakkerig werd, ma op leuke manier (vr mij toch). Ook maat die wa later arriveerde en al wa gedronken had, in chille mood was, nam dan vrij snel 220mg 3-cmc, ie dronk ook gewoon nog alcohol. Het maakte de sfeer meer cossy nzo, dan dance-party😁
 
Bovenaan