Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Één is teveel, duizend zijn niet genoeg.. Maar even een tik verkopen aan negatieve gedachtes, vermoeidheid weg inhaleren, of iets dergelijks.., daar kan een jointje wel eens wonderen verrichten.Ik ga wiet roken.
Zo weinig mogelijk maar zo veel als nodig.
Moest wikipedia erbij pakken.Vanochtend injectie van +- 100mcg melanotan 2
Je hebt wel gelijk dat het zo kan werken.Één is teveel, duizend zijn niet genoeg.. Maar even een tik verkopen aan negatieve gedachtes, vermoeidheid weg inhaleren, of iets dergelijks.., daar kan een jointje wel eens wonderen verrichten.
OT: laatste koffie net naar binnen geslurpt.
Goed man, klinkt als dat verhaal van gecontroleerd gebruik! Ik wil het ook nog wel eens proberen denk ik. Maar eerst een jaar zonder en dan denk ik maximaal een aantal keer per jaar in mijn geval, anders weet ik de rem niet meer te vinden als het wiet betreft. (En nicotine al helemaal nooit meer, daar heb ik mijn lesje wel geleerd).Je hebt wel gelijk dat het zo kan werken.
Maar ik rook alleen om te ontspannen en alleen in het weekend.
Het kan zo zijn dat ik me verheug op een goede film of op een goede game ,en dat ik dan van tevoren even ga roken -alles wordt beter roker haha-.
Maar nooit als ik me rot voel of negatieve gedachtes nee dan juist niet.
Ik ga zo gamen dus ik heb er nog eentje opgestoken.
Kan het me onmogelijk voorstellen dat dat werkt. Denk dat het bij mij nu na 2,5(?) jaar geen wiet en dan nu opeens weer proberen best zou kunnen uitlopen op gewoon weer meerdere dagen achter elkaar en dan regelmatig gebruiken, omdat mijn hoofd op wiet me gewoon weer in de maling zou nemen waarschijnlijk/misschien.Goed man, klinkt als dat verhaal van gecontroleerd gebruik! Ik wil het ook nog wel eens proberen denk ik. Maar eerst een jaar zonder en dan denk ik maximaal een aantal keer per jaar in mijn geval, anders weet ik de rem niet meer te vinden als het wiet betreft. (En nicotine al helemaal nooit meer, daar heb ik mijn lesje wel geleerd).
Enjoy the weekend & the Game.
Ik maak geen onderscheid tussen wiet, alcohol, lsd, etc etc gebruik.Maar waarom zou je het überhaupt na een jaar niet gebruiken nog proberen?
Dus eigenlijk poly verslaving?Ik maak geen onderscheid tussen wiet, alcohol, lsd, etc etc gebruik.
Ik ben verslaafd en geniet veel van the altered state of the mind.
Maar dan: deze laatste maanden kon ik wel een keer 1P-LSD nemen (stiekem toch 2x), een keertje lotus bloem en 1x alcohol en ik ga daar niet direct mee door tot ik een ons weeg.
Als ik 1x per jaar een etmaal zou blowen lijkt me dat wel een chille dag.. Maar ik wil eerst 1x XTC proberen, dat is nog een geheel nieuwe ervaring. (En 2-CB en Paddos)
Ja, eigenlijk wel. Maar jij ook hoor, mocht je het niet doorhebbenDus eigenlijk poly verslaving?
Merk nu echt wel dat ik dus wat doorschiet in het werken. Da's wel een puntje.Ja, eigenlijk wel. Maar jij ook hoor, mocht je het niet doorhebben![]()
En de site af en toe (en dan spreek ik over mezelf) of ik kan 24 afleveringen van 24 binnen 24h kijken, spelletje, covid uitbraak volgde ik via 36 kranten en 12 tv zenders ... Ed.Merk nu echt wel dat ik dus wat doorschiet in het werken. Da's wel een puntje.
Thanks mate.Goed man, klinkt als dat verhaal van gecontroleerd gebruik! Ik wil het ook nog wel eens proberen denk ik. Maar eerst een jaar zonder en dan denk ik maximaal een aantal keer per jaar in mijn geval, anders weet ik de rem niet meer te vinden als het wiet betreft. (En nicotine al helemaal nooit meer, daar heb ik mijn lesje wel geleerd).
Enjoy the weekend & the Game.
Kan als je het gebruikt om er iets speciaals van te maken die dag. Niet omdat je na 12 maanden super veel naar wiet verlangt denk ik..Een aantal keer per jaar moet kunnen toch.
Bij mij heeft werk eigenlijk zowat alles overgenomen. Beetje dubbel gevoel over, want vind het aan de ene kant super leuk en geeft zoveel voldoening, maar aan de andere kant neemt het bijna al mijn tijd in en is het moeilijk voor me om 's avonds de boel ook een keer neer te leggen, want: kan nog even dit en dat regelen. En op zich moeten die dingen ook geregeld worden, maar tegelijkertijd is het ook wat dwangmatig.En de site af en toe (en dan spreek ik over mezelf) of ik kan 24 afleveringen van 24 binnen 24h kijken, spelletje, covid uitbraak volgde via 36 kranten en 12 tv zenders ... Ed.
Het zorgt er voor dat je veel sneller bruin kan worden dan normaal met minder uv straling. Het werkt ook voor mensen die normaal niet bruin worden.Moest wikipedia erbij pakken.
Wat moet het gaan doen?
OT: hele sterke decaf oploskoffie met veel melk.
En wiet.
Ik heb tot m'n 25e ook heel behoorlijk hasj gerookt, ben toen gestopt, en kan er nu prima af en toe eentje roken, het kan hier soms maanden onaangeroerd in huis liggen zonder dat ik er behoefte aan heb nu.Ik maak geen onderscheid tussen wiet, alcohol, lsd, etc etc gebruik.
Ik ben verslaafd en geniet veel van the altered state of the mind.
Maar dan: deze laatste maanden kon ik wel een keer 1P-LSD nemen (stiekem toch 2x), een keertje lotus bloem en 1x alcohol en ik ga daar niet direct mee door tot ik een ons weeg.
Als ik 1x per jaar een etmaal zou blowen lijkt me dat wel een chille dag.. Maar ik wil eerst 1x XTC proberen, dat is nog een geheel nieuwe ervaring. (En 2-CB en Paddos)
De laatste lijntjes.
Waar ik tot vorig jaar zo lekker op coke ging voelt dat nu zo opgejaagd en merk ik dat 2mmc veel meer past.
Al is snuiven sowieso een andere beleving, hier komen weer vervelende snotbonken van.
Eigenlijk moet ik stoppen, maar tis nog net niet op 🤣 dit MÓET op.
Echt?, ik vind coke echt veel lekkerder dan 2mmc, van 2mmc kreeg ik vreselijke onrust in m'n lijf, en ik kon tot zeker 8 uur na de laatste keer bijpakken niet slapen, terwijl ik op coke en half uur na de laatste lijn kan gaan liggen.De laatste lijntjes.
Waar ik tot vorig jaar zo lekker op coke ging voelt dat nu zo opgejaagd en merk ik dat 2mmc veel meer past.
Al is snuiven sowieso een andere beleving, hier komen weer vervelende snotbonken van.
Eigenlijk moet ik stoppen, maar tis nog net niet op 🤣 dit MÓET op.
Hmm, duur is ook maar relatief, het geld kan ik wel missen, en de korte duur vind ik juist wel prettig, je zit er niet gelijk een halve dag aan vast(als je kan stoppen dan toch🙈)Dat gevoel komt omdat het echt heel erg duur is en kort duurt voor wat het is vind ik dan
Haha die korte duur zorgde er bij mij voor dat ik telkens weer wou en bij mij deed 2mmc/ 3mmc het beter dan cokeHmm, duur is ook maar relatief, het geld kan ik wel missen, en de korte duur vind ik juist wel prettig, je zit er niet gelijk een halve dag aan vast(als je kan stoppen dan toch🙈)
Nou inderdaad!Haha die korte duur zorgde er bij mij voor dat ik telkens weer wou en bij mij deed 2mmc/ 3mmc het beter dan coke
Al is het wel nice dat heel lekker aanvoelt in de neus totaal niet branderig tov de 2/3mmc
Hmm, duur is ook maar relatief, het geld kan ik wel missen, en de korte duur vind ik juist wel prettig, je zit er niet gelijk een halve dag aan vast(als je kan stoppen dan toch🙈)