Welke drugs gebruik jij op dit moment?

Alweer iemand overleden in mijn familie in een heel korte tijd, hij was/is mega belangrijk voor mij. Overleden in zijn slaap vannacht. Rust zacht. ❤️

Moeilijke en verdrietige dag vandaag met veel tranen en cravings. 😔

OT Blikje energy…

Gecondoleerd en heel veel sterkte @Spyro. 🍀🌸

OT: De gebruikelijke 30 mg lisdex, maar voor geen meter focus, argh. Maar al blij dat ik geen migraine heb vandaag.
 
Heb geen maagbeschermer gekregen. Heb t totaal 3 keer genomen in 3 dagen dus t zal wel meevallen. Maar de klachten zijn idd maag gerelateerd. Geen idee waarom ze er geen maagbeschermer bij hebben gegeven. Waarschijnlijk omdat ik in een laag risico profiel val. Maar goed ik neem t gewoon niet meer. Ook niet met maagbeschermer.

Ot. 10mg Diazepam. Jointje.
 
10mg temazepam voelde niks dus 20mg. 2shitjes drooshot. Voelde piecy breezy. Nu op 30mg was impuslief bijgenomen. Hoop nu niet op een blackout 😳 #beetjebang.
Iemand wat geruststelling voor me?
 
Later vandaag een trip met een groep vrienden. Waarschijnlijk wordt het LSD, maar ik twijfel nog of ik niet ETH-LAD of DOM wil proberen. De rest van de groep gaat wel LSD gebruiken, dus misschien is het wel handig om op dat zelfde level te zitten.
 
Terug
Bovenaan