BrieMetDeBril
Badass junkie
Fles rood en wat ketamine
In kader van harm-reduction wou ik hier nog even op reageren.Ja wonder boven wonder alleen pijn met plassen en kleine beetjes plassen. Maar gelukkig nooit k kramps oid maar toen ik ging inlezen over de gevolgen kathett en of stoma ben ik vrijwel meteen gestop met het vele gebruiken. Zo nu en dan nog n keer dat ik een uitschieter heb🇹. Maar heb het gelukkig nu redelijk in de hand. Denk dat me keta heel fijn maken met een vijzel me redding een beetje is geweest in combinatie met elk uur n Halve liter water.
Lijkt me inderdaad onwaarschijnlijk dat wanneer je het fijn stampt met een vijzel het minder schadelijk word. Kan me nu ook niet iets opnoemen waarbij dat wèl het geval is, als iemand dat weet laat maar weten!In kader van harm-reduction wou ik hier nog even op reageren.
Het blijkt een mythe te zijn dat keta fijn malen de nierschade zou beperken, daar het de stof zelf is die de nieren aantast en niet in wat voor vorm je het neemt.
ja inderdaad, ik wacht nog ff met het nemen ervan tot er wat meer info beschikbaar is. vooral qua gezondheid, de meeste methaqualone analogen zijn slecht, of hebben nare bijwerkingen zoals een insult/toeval/aanval. met name nitromethaqualone is super slecht en zou dna veranderen en kanker veroorzaken. heb maar 1 duitse tripreport kunnen vinden voor mephenaqualone, en daaruit bleek dat 2mg genoeg was voor 15-20 uur aan plezier. de 4-mmc en meth zijn gewoon wat ze horen te zijn iig (lab getest)
edit: https://de-m-wikipedia-org.translat..._sl=de&_x_tr_tl=nl&_x_tr_hl=nl&_x_tr_pto=wapp
Heb hier zelf nooit jeuk van gekrepen, blijkbaar erg per persoon afhankelijk.O-DSMT vanmorgen genomen maar nu nog jeuk.... word er gek van. hopelijk werkt cetirizine.
Dus vrij sterke zo te horen, was er nog iets over de ervaarde effecten verteld in dat ene report?2mg genoeg was voor 15-20 uur aan plezier