Hippie Langwaus
DF-koning
Eerste 2 bedrijfskoffies gedronken
Iedereen een fijne woensdag toegewenst!
Iedereen een fijne woensdag toegewenst!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Mooie dag iedereen toegewenst,! Hier al aan de whiskey met 40mg oxycodon en 10mg diazepam
Gelijk heb je. Word/is/was teveel. Was al van plan om na dit flesje even alcohol links te laten staan.Ben je alcoholverslaafd @Tijdloos ?
Naast de opiaten en benzo's lijkt die whisky je ook makkelijk de keel af te glijden. Pas op dat het je niet te glad wordt onder je voeten kerel, voor je het weet val je.
OT: koffie
2 weken vakantie! Het is tijd voor 1p-Lsd.
En niet zomaar een trip, zojuist 450ug, 3 zegels van 150 samen ingenomen en op naar een rocketshot naar wonderland.
Als ik ergens een hekel aan heb is het een te lage dosis; het 'net niet' gevoel.Maar nu eens een stapje verder het diepe in dus ik ben benieuwd naar dit level😇
Lekker op de bank en tv met goed geluid en licht. Buiten de deur een tuin en veld met gras en bomen op het platteland hier.Hele fijne vakantie en mooie trip toegewenst! Als het teveel is, gewoon lekker ergens in het gras gaan liggen. Uurtje later kun je weer lopen 😅
de wereld zit vol van mensen die anderen belasten of gebruiken en zien als een object.Er werd met me gespeeld.
Moeite erin gestoken om m'n toestand te verbeteren en uiteindelijk bleek het puur voor eigen gewin te zijn bij de persoon. Ik ben vertrokken met een olifant op m'n rug.
Manipulatie.. waarom tref ik altijd giftige mensen op ten duur.
Nu heb ik de bekende route genomen, vluchten, verdoven.
OT 1.5mg clonazepam(lamlegger)
Gin
Avondwandeling met wat traantjes en dan slapen.
maakt het uit welk middel het is want ik heb coke en drank en sigaretten op moment. maar had finacieel liever speed als verslaving gehad.
met speed begonnen van mijn 14de en op mijn 17de helaas aan de coke en ben nu bijna 36. ik heb een account hier net aan gemaakt waarom weet ik niet presies mischien is het om bewust te worden hier van hoe focking verslaafd ik ben en dat hier mij laat inzien en hulp nodig heb.
de coke en drank is lekker maar maakt alles kapot en heeft een prijs🫣
stoppen natuurlijk. maar is dat raar?
ik zie dat jij al een tijdje lid bent wat zou jij het liefst willen met jou verslaving en middel die je gebruikt?
ik kan zelf zeggen of je er in werkt en er aan verdiend of gebruikt dat alles mensen maakt met een dubbelde agenda en vertekent beeld op het leven.
Ik ga morgen op reis ook 450mcg denk ik. Tijdje terug voor mijn gevoel. Even heerlijk genieten!450ug, als een kernraket!😍
Als het geluid.
Het geluid wat ik ook kan zien
😂
Thnx man!✌🏻Ik ga morgen op reis ook 450mcg denk ik. Tijdje terug voor mijn gevoel. Even heerlijk genieten!
Enjoy your trip!✌️🫠
Mooi is dat he! Maar ook bizar eigelijk... Ik heb ook een x muziek noten uit een box zien komen... Echt bizar !450 losgooien in the sky, toch wel een (visueel)spekakel. De muziek speelt zich af via de strerren.
Ik kan zien waar een krekel zit omdat ik zie waar die hoort. Of waar ik hem hoor en ook zie,
Na dat dit getypt te hebben snapte ik niet meer wat ik wou uitleggen maar het kwam er op neer dat ik geluidsgolven zie waar ze zijn waar het vandaan komt, letterlijk en figuurlijk.
conclusie: 😂👌🏻✌🏻