Hoe staan drugs en jij t.o.v je vriend/vriendin ?

ju,
zit wa stoned en heb goesting om te schrijven :stoned:
2 jaar geleden begon het met sigretje jointje dan na een jaar kwam ik ook in aanraking met xtc... paddo's dan ben ik beginnen dealen altijd gerief op zak. en zelf ook toch 3x in de maand te pakken soms minder en de bijna dagelijkse joints...
ik kan mijn gebruik tamelijk in de hand houden vind ik van mezelf
mjah soms heb ik wel mijn stuiktijden marja :P
kvraag me nu is af wie van jullie nu geminderd/ gestopt voor hun/vriendin /vriend of hoe je ervoor staat.
ik heb nu een toch vrij serieuze relatie... eerst verzweeg ik het voor haar uiteindelijk kwam ze het teweten en heb ik verteld dat ik af en toe wat gebruikte :mrgreen: :( we hebben er al over gepraat, ik wil stoppen voor haar, tegenover haar voel ik me zwak omdat ik gebruikt en niet volledig kan stoppen dus ik beloof haar te stoppen, wil het zelf ook wel, allesins met harddrugs wiet daarin tegen kan wel is :smoke:
als men vriendin vertrekt ofzo paar uurtjes later bedenk ik dat ik wel nog is een pil wil doen en waarom zou ik eigenlijk stoppen het gaat nog altijd prima met me :)en binnen deze maand zal ik misschien nog is harddrugs doen , ik zou stoppen :rolleyes:
tis nu zo de 2de keer dat ik met haar praat en haar en mijzelf overtuigen dat ik GA stoppen maar het zit er dik in dat ik de komende maand nog is wa joints, tripke misschien een bolleke pak :rolleyes: misschien stop ik
zou mn vriendin en ikzelf ooit trots mogen zijn dat ik niet meer gebruik
hoe staan jullie ervoor of wat je al hebt meegemaakt, kwil dit is weten :) :D
 
Als je je vriendin wil houden zal je je wel aan je afspraken moeten houden. En ik weet het, als je verliefd bent maak je beloftes die je niet kan waarmaken.
 
Intoxicated zei:
Als je je vriendin wil houden zal je je wel aan je afspraken moeten houden. En ik weet het, als je verliefd bent maak je beloftes die je niet kan waarmaken.
Idd, gewoon vlakaf keihard liegen als je haar graag ziet, dat moet altijd in een relatie :mrgreen:
zo van doe je nog dope (knetterstoned ondertusse) Nope, waarom ruik ik dan die geur?=> was by een maat en die had juist een joint gepaft.
En waarom zien je pupillen zo groot?=> Omdat ik je aant bekijken ben, dat vergt veel aandacht enzowa :rolleyes: :wave:
 
mijn vrouw kat (katja) rookt zelf niet maar i heb haar leren kennen doordat ze als klant pep bij me kwam halen :mrgreen: en jah ... zulke tieten krijgen bij mij dus echt alles gratis :eek:

nu al 10 jaar samen wonend en ik heb altijd dagelijks geblowt en zij dus helemaal niet .... nu sta ik overigens in de tuin aangezien we een tewwling hebben gekregen en m`n kids blijven wat mij betreft de eerste jaartjes nog ff clean :D
 
Tja aangezien mijn vriend zelf ........ hum, wel eens wat ruilt met andere mensen voor geld en ik erg afhankelijk ben van sommige substansies hebben we maar een relatie genomen .....mwa ja zo zou je t kunnen zien
 
Hubby is een fervent niet gebruiker. Heeeeeeel ooit een hijs van mijn jointje. Hij maakt er weinig woorden over vuil als ik gebruik. Hij mag graag een biertje drinken, wat ik dus weinig doe. (bijna nooit) Daar maak ik me ook niet sappel over. Zolang hij en ik ons "gebruik" in de hand hebben is het oke. Tegenwoordig gebruik ik niet zo heel vaak meer. Hij gaat elke week ff naar t kroegie en ik gebruik eens in de maand/ 2 maanden eens een paar pilletjes.
 
Kim zei:
Tja aangezien mijn vriend zelf ........ hum, wel eens wat ruilt met andere mensen voor geld en ik erg afhankelijk ben van sommige substansies hebben we maar een relatie genomen .....mwa ja zo zou je t kunnen zien

Dat is nou liefde.
 
ju :beer:
da gesprek vrijdag mee mn meiske heeft tog wel iets gedaan :)
normaal denk ik constant aan xtc :oops: in de week verlang ik al naar het weekend om te slikken
maar :P
dit weekend denk ik totaal niet over xtc, gewoon zo ineens heb ik er geen drang naar, tis ni omdak het beu ben ofzo maar het intreseert mij niet meer kga me meer bezig houde mee men vriendin :D
grtzzzz
maakter nog een sguun weekend van :wink:
 
voor wie zou je t laten? voor een ander of voor jezelf? In dat laatste geval: doen! In dat eerste geval: niet eens proberen :D
 
Well,, Ik heb a la momente geen vriendin, maar ik dnek dat ik overal mee zou stoppen,, zeker nu ik dat nog kan ;) :P . Maar t meisje wat ik nu leuk vind ging al de tweede of derde keer dat ik haar ontmoette mee blowen, t was haar eerste keer, maar dat noem ik toch iig wel open staan voor...Ze weet het ten minste :P
 
Ik heb voor de moment een vriendin die niets gebruikt, zelfs niet rookt ofzo, en heb alles eerlijk opgebiecht dat ik heroine verslaafd ben en aan de ene kant is ze er niet al te blij mee logisch ook he, maar langs de andere kant kan ze er wel mee leven als ik het maar niet doe als ze het ziet. :)
 
Mijn vriendin gebruikt ook helemaal niks, rookt ook geen sigaretten echt helemaal niks. Ik heb haar al vrij snel verteld dat ik wel es drugs gebruik en dat vond ze niet heel erg leuk ofzo. Maar heel erg vond ze het nou ook weer niet. En ik gebruik niks als zij erbij is, ik rook dan zelfs niet.
 
Re: hoe staat drugs en jij t.o.v je vriend/vriendin ?

Mijn vriend was een fanatiek drinken en roker, al is dat tegenwoordig heel erg geminderd (vooral het drinken want zijn galblaas moet eruit binnenkort). Hij heeft 1 keer mdma gedaan, dat vond hij geweldig. Nu even wachten tot hij er klaar voor is om te trippen en dan barst de bom en gaat hij helemaal los. :D
 
Re: hoe staat drugs en jij t.o.v je vriend/vriendin ?

vode zei:
Mijn vriend zijn galblaas moet eruit binnenkort... Nu even wachten tot hij er klaar voor is om te trippen en DAN BARST DE BOM en gaat hij helemaal los. :D
Na zo'n zware operatie zit de kans op zo'n explosie er wel in ja.

Trek je latex verpleegstersuniform maar als vast aan kid.
 
ik zeg het eigenlijk allemaal gewoon eerlijk. Hoef me ook nergens voor te schamen aangezien mijn (stiekeme) blow periode al weer jaren voorbij is lol. Doe het nog iets van 2x per maand.

Ik heb in mijn leven nog maar 2 keer xtc gehad, 0 keer coke of speed, wel 8 keer LSD en 8 keer paddo's. Ik trip met 2 vrienden die mijn vriendin ook kent dus het heeft zowiezo geen zin om er in om te zwetsen. Zij doet helemaal niks, rookt ook niet, zuipt zich wel eens tepletter trouwens :P

We plannen (nou ja, ik voornamelijk) scherp wanneer ik trip. Dus niet te vaak, om de drie maanden ongeveer, en ik neem geen spul als coke omdat dat helemaal niet is waarom ik wil trippen.

Toen ik mijn vriendin kreeg wist ze donders goed waar ik me in mijn vrije tijd mee bezig hou :P Laatst ging ik voor het eerst naar een goafeest en dan maakt ze zich wel een beetje zorgen over of ik geen rare dingen doe onder invloed van LSD. Begrijpelijk. Maar als ze me zou vragen te stoppen zou ik dat weigeren. Moet ik zelf weten en als zij, of haar omgeving er last van krijgt dan is het pas bespreekbaar. Maar dat is neit zo en zal ook nooit gebeuren.
 
Toen ik mijn vriend leerde kenne rookte hij alleen jwe's.
en daar had ik geen problemen mee,
maar hij begon te overdrijven en ik had er wat van gezegt
hij zou mindere
maar inplaatst van te mindere begon hij met speed en sos en pillen
ik heb afegzien,
als iets hem niet aanstond kreeg ik slaag of was hij boos
we hebbe serieus veel ruzie gehad,
na veel prate enz is hij gelukkige gestopt met de speed, sos en pillen en jwe's rookt hij maar af en toe.
maar ik kan zegge als je vriendin of vriend het niet wilt stop ermee want dan lukt je relatie toch niet.
 
Ik gebruik niks meer, en hij weet ook niet alles van mijn vroegere gebruik. Hij weet wat ik heb gebruikt, maar niet met welke mate ik het heb gebruik. Alleen m'n xtc gebruik dan, maar dat moest wel, aangezien ik nog steeds met mijn gebit-renovatie bezig ben.
 
Achteraf zul je er blij om zijn.

Ge klinkt nu precies wel lijk ne junkie, terwijl ge 't hebt over een tripke en een bolleke.
2 Dingen die niet bepaald verslavend zijn. Jointjes kunnen sowieso altijd. Allez, ge zijt van Ghent, daar is dat normaal. Ik heb daar zelfs nog m'n eerste joint gepaft se:D

Misschien haar zelf een tripke laten steken, dan zal ze er wel anders over denken. :D
 
Ik heb al z'n 7maand een zeer goeie relatie met een meisje waarbij we samen alles doen.
geen geheimen voor elkaar. als we pakken doen we het samen.
enkel smoren doen we wel zonder elkaar, maar daar is ook niets mis mee.
 
Heb het vanavond mijn vriendin verteld... en kreeg de lang verwachte ANTI reactie.

Okay, ik wilde er maar geen ruzie om maken.. maar haar punt was duidelijk: XTC en andere drugs is SLECHT.

Iemand anders ook ervaring met zo'n vriend/vriendin... en is hij/zij ooit nog bij gedraaid?
 
Qocaïne zei:
Heb het vanavond mijn vriendin verteld... en kreeg de lang verwachte ANTI reactie.

Okay, ik wilde er maar geen ruzie om maken.. maar haar punt was duidelijk: XTC en andere drugs is SLECHT.

Iemand anders ook ervaring met zo'n vriend/vriendin... en is hij/zij ooit nog bij gedraaid?
mijn vriend heeft het gedaan, en hij is gestopt voor mij,
wil jij dat je vriendin dat doet ?
en als ze het niet wilt in jullie realtie dan lukt het niet
 
Het is niet dat ze me wilt laten stoppen... ze is het er alleen niet mee eens, en wilt er verder niets mee te maken hebben.

Ik zal mijn gebruik nog meer beperken dan ik al doe, en uiteraard rekening met haar houden.
Alleen op dit moment niet opgeven, dat heb ik het verleden wel gedaan met andere dingen... daar heb ik van geleerd :)

En nee, ze hoeft van mij zeker niet te gebruiken... helemaal niet. Maar was benieuwd of anderen dit wel hebben meegemaakt... of at least een verandering in gedachte.

Jij dan? Wat doe je op een drugs forum? ;)
 
wel ooit een vriendinnetje gehad die ik doodleuk door de telefoon vertelde dat ik eventjes een joint aan het roken was, en dat ik daarom niet meer naar haar toe kwam omdat ik daar geen geld voor had, maar dat ik wel net een dikke zak wiet had gescored, uiteindelijk zijn we een beetje uit elkaar gegroeit...
 
Re: hoe staat drugs en jij t.o.v je vriend/vriendin ?

yeti zei:
vode zei:
Mijn vriend zijn galblaas moet eruit binnenkort... Nu even wachten tot hij er klaar voor is om te trippen en DAN BARST DE BOM en gaat hij helemaal los. :D
Na zo'n zware operatie zit de kans op zo'n explosie er wel in ja.

Trek je latex verpleegstersuniform maar als vast aan kid.

he survived, and came out better :wink:
 
cropp zei:
... uiteindelijk zijn we een beetje uit elkaar gegroeit...

lol :D

Drugs zijn gewoon een onderdeeltje van mijn leven. Niet veel en niet vaak, maar wel af en toe en altijd met veel plezier. Ik heb geen vriendinnetje, maar mocht ik een meisje ontmoeten dan zal ik er geen moment een geheim van maken. Mocht zij er wel een probleem van maken dan is het probleem vrij snel opgelost: dan is het gewoon geen meisje voor mij.
 
ShootingStar zei:
Drugs zijn gewoon een onderdeeltje van mijn leven. Niet veel en niet vaak, maar wel af en toe en altijd met veel plezier. Ik heb geen vriendinnetje, maar mocht ik een meisje ontmoeten dan zal ik er geen moment een geheim van maken. Mocht zij er wel een probleem van maken dan is het probleem vrij snel opgelost: dan is het gewoon geen meisje voor mij.
+1


Alleen ruil het woord meisje om voor jongetje.
 
3919355-lg.jpg
 
Terug
Bovenaan