iraqio zei:what the fuck is jullie probleem... ik ben hier fucking geboren ik ben hier niet heen "gekomen" ik heb een meniung ja en daar kom ik voor uit heb je daar problemen mee hou je dat maar voor je want mij interesseert t dus echt geen fuck. je hebt blijkbaar toch je eigen mening en mijne boeit je voor geen meterdeadlock zei:Ben je naar Nederland gekomen om alleen een mening te ventileren zonder die te gaan beargumenteren?iraqio zei:jammer dat 't niet lukte. die gozer is de ondergang van de wereld. trust me.![]()
Slechte dag gehad? Of misschien een slecht leven?
Is nog altijd geen reden om je te gedragen als een kind die 9 jaar in de kelder van haar pa heeft geleefd.
Dus als jij ooit eens een boodschap wil overbrengen (bv. obama moet dood) dan ga jij ook zomaar eens een paar negertjes gaan onthoofden in een dichtbijgelegen school?
Denk je niet dat dat niet echt de boodschap zou overbrengen?
Hoor je al iemand zeggen; ik wil een boodschap over brengen om weed legaal te maken en daarvoor ga ik enkele chinezen vermoorden om de boodschap over te bregen... -.-
Was ik president dan knalde ik elke racist neer point blank of in de rug kan me niet schelen, niet omdat ik zeg dat racisten niet mogen haten, nee juist daarom, racisten kunnen haten, en ik kan je neerknallen,juist daarom.