Chr0nic
Bewuste gebruiker
Wat wordt er gebruikt als versnijdingsmiddel voor ket dan??Tuurlijk kan er op ket snij gegooit worden.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Wat wordt er gebruikt als versnijdingsmiddel voor ket dan??Tuurlijk kan er op ket snij gegooit worden.
Haha, nou jij legt jouw huidige situatie en gebruik netjes uit en ik reageer alleen met mijn eigen verhaal over vrienden met coke en wiet.hahah hoe bedoel je???
Ochh viel me niet eens op, lekker boeiend ook, ben zelf ook niet helemaal helder meer lolHaha, nou jij legt jouw huidige situatie en gebruik netjes uit en ik reageer alleen met mijn eigen verhaal over vrienden met coke en wiet.
Lekker typisch stimulantenpraat dus, haha!
Goeie coke!+1
En meer poepen 💩
hu he wat? 200ug clonazolam?ongeveer 200ug clonazolam om even te kijken hoe ik op welke dosis reageer voor wanneer ik het een keer nodig heb als tripkiller. Geef echt niet om benzos, heb het dus ook nooit geprobeerd, maar nu opzich wel even beniewd wat het doet.
Ja? Misschien vergis je je met clonazepam maar clonazolam is echt heel erg potent en volgens psychonautwiki liggen de gemiddelde doseringen van 200-400ug. Voel me ook echt wel heel zweverig en gedachteloos onderhand. Best lekker, heb toch liever gedachten.hu he wat? 200ug clonazolam?
Levamisole, ontwormingsmiddel.Ik moet ook altijd schijten na mijn eerste snuffel coke 🥵 Soms denk ik dat er laxeermiddel in zit ofzo
On topic: nog even lekker gesnuffeld van het zielig hoopje pep dat me vol verlatingsangst aanstaarde.
In dat geval dus fight or poop 💩Levamisole, ontwormingsmiddel.
Nee, maar de echte reden is volgens mij de adrenaline die vrijkomt. Fight or flight.
50/50 thc/cbd.Bekijk bijlage 8995
Ik rol altijd een korte en lange vloei aan elkaar , ik rook men joint rustiger op deze manier en dit scheelt me een hoop draaiwerk.Zit er een tip aan het einde van je joint? Waarom is dat?
Aha!Ik rol altijd een korte en lange vloei aan elkaar , ik rook men joint rustiger op deze manier en dit scheelt me een hoop draaiwerk.
Ik rookte 3 a 4 joints per dag vroeger , sinds ik ze in een L draai 1 a 2 met even veel weed erin..
Zit tussen de oortjes , maar wat ik minder blow blow ik minder
Edit.
Beetje raar uitgelegd (ben baked van de space brownies daarnet 🤣 🤷♂️)
Maar ik blow dus de helft minder door een L te draaien dan een gewone.
Nu heb ik de korte vloei (bijna.) opgerookt en leg ik hem een uurtje weg alvorens ik hem weer aansteek , ik draai er minder weed in , kom er langer mee en moet minder draaien.
Dus win win lijkt me..
Bekijk bijlage 8999
Kopje hot chocolate met 1.5g gevapete hash erin, die gaat wel even inkicken. Daarmee het laatste middeltje wat ik gebruik voor een maand pauze van alle drugs![]()
De smaak is niet chill idd maar als je dr wel goed op reageert ga je er ongelofelijk hard op en heeft t een geweldige high1x maal geprobeerd, geen effect van gehad.
Hou ook niet van de smaak tbh 😜