Welke drugs gebruik jij op dit moment?

Fisherman's friend

Badass junkie
Vond het nog wel meevallen.
Alleen die porno die @Casrus wel eens kijkt.
Ik snap de termen niet eens, durf niet te zoeken, laat staan dat het durf te kijken...
En ik ben toch echt niet preuts. :smirk:
Ik plaag hem alleen maar een beetje.
Maar door zulke verhalen te posten hier op het forum vraagt hij er wel zelf een beetje om.
En wie ben ik dan om daar niet aan te voldoen.
 

Relmuis

Wijs gebruiker
Drama Queen in het kwadraat met een voorliefde annex hobby voor seks en drugs (mits die libidoverhogend zijn) en een niet geheel subtiele manier om ons allemaal daarvan mee te laten genieten?
Het is een openheid (die inkijk geeft in een wereldje dat ik niet ken) die ik kan waarderen.
Ik snap wel dat niet iedereen dat heeft.
 

AmyS

Newbie
De avond/ nacht gespendeerd met een paar vrienden. Ik heb heel de avond aan de 3mmc gezeten (0,25 gram denk ik) en op het laatst 3 kleine lijntjes coke.. Nu heerlijk aan het genieten met een jointje en een koppie thee😇 normaal ben kan ik altijd gelijk slapen tijdens een joint maar deze keer wordt het plafonddienst…..
 

XMR

Wijs gebruiker
Zoals ik het begrijp, is er een klein verschil in het effect
Verschil is best groot. 4-mmc (alias mephedrone) is een wat euforischer dan de 3 en 2 mmc. Het voelt ook was zweveriger en minder scherp.

3-mmc is nogsteeds heel euforisch, maar je blijft over het algemeen wat scherper/opgepepter tijdens gebruik.

2-mmc heb ik geen ervaring mee, maar mensen vergelijken het met een soort slappere, minder euforische, korter durende 3-mmc.

Persoonlijk ben ik het meest fan van 4-mmc, maar bij alle mmc's moet je rekening houden met de vrij extreme cravings die je ervan kunt krijgen. Als je in het verleden problemen hebt gehad met stimulanten kun je het beter links laten liggen.

Bovendien is er veel rommel in omloop die als "3-mmc" of "4-mmc" verkocht wordt, maar in de realiteit krijg je een andere slappe cathinone. Als je het toch wilt gebruiken is testen dus eigenlijk wel een must!


OT: Hasj gold joint
 

Casrus

DF-koning
Drama Queen in het kwadraat met een voorliefde annex hobby voor seks en drugs (mits die libidoverhogend zijn) en een niet geheel subtiele manier om ons allemaal daarvan mee te laten genieten?

Na de NEP, meth en de base was de subtiliteit een beetje op.

Het is een openheid (die inkijk geeft in een wereldje dat ik niet ken) die ik kan waarderen.
Ik snap wel dat niet iedereen dat heeft.

Die spoiler staat er niet voor niets.

Kan als ik wat minder waus ben eventueel het taalgebruik en de beschrijvingen een beetje subtieler maken.

OT: koffie m/ melk
 
Bovenaan