Scopolamine
Bewuste gebruiker
Sublimo zei:Scopolamine zei:...
Sublimo zei:Dat is niet de bedoeling hoor.![]()
OT: Speed en alprazolam.
I lol'd![]()
Jij moet niks zeggen !![]()
Ik ben nuchter op het moment...
So don't point ur finger @ me !
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Sublimo zei:Scopolamine zei:...
Sublimo zei:Dat is niet de bedoeling hoor.![]()
OT: Speed en alprazolam.
I lol'd![]()
Jij moet niks zeggen !![]()
W.F.L. zei:Ja beter maak je er geen gewoonte van, het is toch troep..Wel lekker af en toe maar iedere dag gaat wel heel ver imo :P
Edit: Dan heb ik het dus over speed![]()
W.F.L. zei:Nja zal afhangen van je eigen instelling en vooral de stof :P
Speed zou ikzelf nooit elke dag kunnen gebruiken, veel te veel nadelen.
Ivoos zei:Als je het vroeg genoeg neemt en zorgt dat je blijft eten en vooral slapen valt het wel mee![]()
True, met een bommetje duurt het wat langer maar tegen 4u in de namiddag is het uitgewerkt.Sublimo zei:Ivoos zei:Als je het vroeg genoeg neemt en zorgt dat je blijft eten en vooral slapen valt het wel mee![]()
Dan duurt het weer te kort. Ben je tegen de middag alweer nuchter. En je krijgt ook te maken met tolerantie.
Ivoos zei:True, met een bommetje duurt het wat langer maar tegen 4u in de namiddag is het uitgewerkt.Sublimo zei:Ivoos zei:Als je het vroeg genoeg neemt en zorgt dat je blijft eten en vooral slapen valt het wel mee![]()
Dan duurt het weer te kort. Ben je tegen de middag alweer nuchter. En je krijgt ook te maken met tolerantie.
Is goed genoeg voor mij, kan ik 's avond nog uitgaan of vroeg slapen, en dan ook effectief slapen![]()
Ivoos zei:Ik zorg meestal dat ik na 12u niks meer neem, niet te veel neem om mee te beginnen en dat ik goed eet.
Behalve de eerste keer, toen ik niet wist dat een gram gigantisch veel was, heb ik nog nooit een speedkater gehad![]()
funky_skunk_junky zei:Een shaggie :P
funky_skunk_junky zei:Een shaggie :P
godverlekkerseth zei:THC, diacetylmorfine, coke, alcohol
StandyRob zei:Hoi.
ik ben nu aan de pep
mijn standaard is meestenal Standby-pill(Q dance)(XTC)
maar heb alles zowel gebruikt maar nu is het standby egt gwn te relaxt is die pill
best een aanrader.
Greetz, StandbyRob![]()
Seth zei:diacetylmorfine
knolselderij zei:funky_skunk_junky zei:Een shaggie :P
neeee vrouwen moeten geen shag roken
Petrovic zei:Vrouwen moeten helemaal niets roken.
At last.Sublimo zei:Niks, ik ben nuchter !![]()
Beanhead zei:
ChillSublimo zei: