Welke drugs gebruik jij op dit moment?

Alweer een. :eek: Maar nooit eens iemand waar ik mezelf in kan herkennen, nooit eens iemand met die manier van schrijven en verwoorden. Op een dag moet ik toch echt een keer mijn gelijke treffen hier op dit forum, er moetenj er meer zijn. 8)
 
Allemaal mensen hier die hetzelfde als mij gebruiken maar niet een die ook maar een beetje in de buurt komt, ik steek er wel met kop en schouders bovenuit zo natuurlijk. Uniek, dat dacht ik wel maar het lijkt erop dat Nick Cave ongeveer hetzelfde effect heeft alleen die gaat een boek schrijven in plaats van een forum vervelen.
 
En natuurlijk de inzichten, als je die krijgt tijdens speed weet je dat je goed zit. 8) Als je van speed alleen een beetje wakkerder wordt dan weet je dat je behoorlijk kansloos ben. Ik kan enkel concluderen dat het effect dat speed op je heeft heel erg afhangt van de persoon die jij bent en wat je allemaal in je heb. Is dat schizofrenie dan zal het effect ook tegenvallen waarschijnlijk.
 
maar goed, iedereen neemt het anders, voelt de effecten anders, houdt er van om andere redenen dan anderen etc. dus ondanks dat we nu met een clubje aan de speed zijn, is iedereen zijn beleving daarvan totaal anders. en ja, als je schizofreen bent is er geen een drugs die je lekker laat voelen...en je weet ondertussen dat ik niet van wakker blijven hou..
 
Je hebt er geen kind aan de andere speedsnuivers hier. Misschien maar goed ook, stel je eens voor met z'n allen er hard tegenaan en overal langdradige bullshitverhalen neerzetten. :eek: Nee dat zou een probleem voor het forum worden vermoed ik, dus beter van niet. :P
 
Mja ik bedoel hewoon een keer iemand die ook een keer van die lange bullshitverhalen schrijft. Ik vind dat eigenlijk best apart dat je dat nooti eens iemand anders op de speed ziet doen, alleen ik.
 
Deranged zei:
Mja ik bedoel hewoon een keer iemand die ook een keer van die lange bullshitverhalen schrijft. Ik vind dat eigenlijk best apart dat je dat nooti eens iemand anders op de speed ziet doen, alleen ik.

Je bent een geval apart Deranged, wees er trots op :)
 
@ Deranged.

Ah op die manier, als er een stierenpoepverhaal te vertellen valt over <vul onderwerp in> dan zou ik dat wel doen, maar wat kwantiteit betreft steek je idd met kop en schouders boven iedereen uit op dit forum.
 
Mja het is niets iets waar je voor kiest het kan in mijn geval ten alle tijde gebeuren dat ik zomaar ineens een heel lang verhaal zit te typen kan over vanalles gaan. Het is nooit zo dat ik bij mezelf denk ik laat ik eens een lekker lang verhaal gaan typen, dan werkt het ook niet echt je kan het niet forceren. Het komt altijd spontaan.
 
waarschijnlijk houdt niet iedereen ervan om lange verhalen te schrijven? maar als dat het enige is dan zijn er dan dus wel andere dingen die je herkent in mede speed enthousiastelingen? ik herken wat jij net in een andere topic beschreef goed, dat je de zaken in het leven in een duidelijker licht ziet met speed op. ik kan me wel herinneren dat ik me zorgen maakte ofzo en dat ik dan dacht, nou ja als ik straks speed op heb dan ziet het er vast een stuk beter of duidelijker uit. en voor anderen klinkt het misschien raar, vooral voor niet speed gebruikers, maar ik gebruik het vaak ook om mezelf te kalmeren. 8)
 
Mja ervan houden heeft er weinig mee te maken, zoals ik al zei het komt gewoon vanuit het niets. En als je eenmaal bezig ben kan je echt niet zomaar stoppen, dat is speed he dwangmatige trekjes. Dit is mijn langste werk ooit, speed invloed ten top. Het is ook een mooi voorbeeld van de zogenaamde ''visions'' eigenlijk is het zelf een grote vision. Het onderwerp is waarom roken een belachelijke gewoonte is waarmee je zo snel mogelijk moet stoppen, dat realiseerde ik me door de speed waarna ik besloot er een topic over te openen. De eerste intentie is de lengte gewoon normaal te houden maar al gauw kom je erachter dat je maar blijft typen ent ypen je wil wel stoppen maar het moet eerst af en je hebt echt geen idee hoelang dat nog duurt. Mja zo erg heb ik ze niet meer tegenwoordig gelukkig, dit is toch wel mijn artistic peak vermoed ik. :P

http://www.drugsforum.nl/viewtopic.php? ... ghlight=vn
 
Ik ben ook nog lang niet van hem af vrees ik. Hoe gebruik jij het eigenlijk, mijn gevoel zegt me dat het geen snuiven is maar mijn gevoel kan makkelijk bullshit zijn op een dag als dit zelfs als ik gelijk zou hebben.
 
hoe je erbij komt? omdat ik er geen geheim van maak dat ik spuit en dat ik er ook over praat op dit forum. vind je het raar?
 
Ik hoor het nu voor de eerste keer, toch kreeg ik ineen keer zo'n gevoel. Raar? Dat ben ik zelf en daar ben ik trots op ook. Ongebruikelijk vind ik het betere woord. Feit is en blijft toch dat het de beste manier van inname is, is het gevoel echt zoveel beter dan bv snuiven?
 
ja raar zijn is goed en dat ben ik ook wel een beetje. maar ik vroeg het omdat ik zoveel lees in dit forum hoe laag mensen denken over spuiten. ik schaam me er niet voor, maar ik ben er wel een beetje gevoelig voor hoe laagdunkend mensen erover doen, vandaar dat ik dat even vroeg..in verkeerde verwoording. ik ben eigenlijk met speed vrij direct met spuiten begonnen, maar voor mij is dat gewoon echt de fijnste manier. alhoewel ik niet super enthousiast ben tot nu toe met de speed die ik hier in nederland heb gehad. maar jij snuift het dus?
 
Ja, af en toe een bommetje tussendoor maar ik was altijd gefascineerd door de nasale consumptie. Al is deze met speed soms echt bijna niet te doen. Zolang het nog doe blijf het op deze manier gberuiken die bevalt prima en ik vind dat spuiten toch een vrij extreme stap die ik liever niet neem.
 
dan moet je dat ook niet doen! we nemen allemaal dezelfde rommel, alleen verschillen mensen in de hoeveelheid, de frequentie, de manier van inname etc...maar voor mij maakt dat niets uit. iemand die bommetjes eet is voor mij opzelfde "niveau" of hoe je het ook wilt noemen als iemand die spuit. en spuiten kan ook gewoon op recreatief niveau, veel mensen denken ook dat als je spuit dat je dan wel of verslaafd of dagelijks bezig bent...soort junk idee zeg maar, alhoewel je dan de hele discussie weer opentrekt over wat een junk is...dus waar het gewoon op neer komt dat jij en ik allebei van hetzelfde spul genieten, alleen is de inname anders :wave:
 
Icequeens zei:
dan moet je dat ook niet doen! we nemen allemaal dezelfde rommel, alleen verschillen mensen in de hoeveelheid, de frequentie, de manier van inname etc...maar voor mij maakt dat niets uit. iemand die bommetjes eet is voor mij opzelfde "niveau" of hoe je het ook wilt noemen als iemand die spuit. en spuiten kan ook gewoon op recreatief niveau, veel mensen denken ook dat als je spuit dat je dan wel of verslaafd of dagelijks bezig bent...soort junk idee zeg maar, alhoewel je dan de hele discussie weer opentrekt over wat een junk is...dus waar het gewoon op neer komt dat jij en ik allebei van hetzelfde spul genieten, alleen is de inname anders :wave:

mooi gezegd :D
 
Jouw manier is de beste zeggen ze, is het effect wat het zo geeft echt stukken beter of kan je dat met snuiven of slikken ook wel behalen? Ben gewoon benieuwd, het effect wat ik van snuiven krijg is me al teveel af en toe dus ik vind het wel prima zo. :smoke:
 
beter als in het beste effect of het gezondst? als speed eet zijn de effecten het mildst, maar duren het langst en bij spuiten zijn de effecten het hevigst, maar duren het kortst en snuiven zit er ergens tussen in dan. inderdaad krijg je een heerlijke rush als je spuit, maar zoals je weet went speed met de tijd en die rush wordt steeds minder (jammergenoeg). en het ritueel zelf heeft ook voor sommigen een bepaalde kick of aantrekkingskracht.

deranged, tegen wie heb je het over inzichten?
 
speed is niks meer dan adrenaline die ieder soort van impuls op een andere manier over kan laten komen maar om echt van inzichten te gaan spreken..
 
Kijk, daar heb je het dus. Ik spreek van inzichten ja, en veel ook. Ik ga er verder niet op in. Je mag denken dat ik een soort idioot ben die zelf niet weet wat er met hem gebeurd maar ik weet zelf gelukkig heel goed wat er gebeurd en daar gaat het toch om. Het is niet voor niets dat ik normaal gesproken niet met dit soort dingen naar buiten treed ik weet dat ik dan weer dit krijg.. Ik ga verder ook niet in details, denk erover wat je wil. Ik zeg er verder geen woord meer over.
 
zeg dan gewoon helemaal niks
ik ken genoeg speedgebruikers , mijn mening erover?
het wakker blijven verzwakt de geest , je gaat jezelf voor de gek houden.

dat je niet over je zogenaamde inzichten kan spreken zegt al genoeg, sowieso als je dingen 'leert' en je al heel lang drugs gebruikt moet je niet vergeten dat de mens sowieso dingen leert.
speed niks mee te maken , je word ouder en krijgt nieuwe inzichten.
alleen een in de war speedgebruiker kan zichzelf wijsmaken dat het door de speed komt
 
Terug
Bovenaan