Welke drugs gebruik jij op dit moment?

Had echt geen idee dat Oxycontin hier in Nl werd voorgeschreven! Mijn moeder heeft ook chronische rugpijn dat ze het soms uitgilt...schijnt door een versleten ruggenwervel te komen maar zij slikt nog niet eens een Ibuprofen, ze lijdt liever pijn want als ze de evt. bijwerkingen leest denkt ze meteen dat ze daar ook echt last van krijgt.... :rolleyes:

Suc6 met je rug iig!!
 
Some C, meer dan 4jaar geleden.
Ik tril er wel van, stijve kaken en wat nose drip maar heb dan ook een snotvalling but other than that going smooooth.
 
Chica42 zei:
Eerst Pep gebruikt ga nu over op de Seresta 50 mg. (3 stuks) en als ik in bed stap nog 15 mg. Flurazepam.....zzzzzzz
Slaap lekker zo dan!

Ik heb nog wat baclofen en promethazine genomen, ik haat slaap problemen :(
Zzz :love:
 
Ik slaap gelukkig best goed. En dat terwijl ik al ruim twee weken helemaal niets gebruikt heb. Nog geen vitamine pilletje. Ik zou wel wat te blowen willen, maar ik hou nog even vol!
 
vanavond 20 mg oxycontin
50 mg diclofenac op voorschrift

daarna recreatief 12 mg diazepam

nu 50mg seroquel en 10mg temazepam op voorschrift
 
trippelh zei:
Nu koffie en een sigaret vanavond gaan we voor het eerst ghb uitproberen
Jij bent er ook vroeg bij op de zaterdag! Veel plezier vanavond!

OT:
Een jointje en wat zopiclon, nog even wat rust pakken :)
 
25tolife zei:
Chica42 zei:
Eerst Pep gebruikt ga nu over op de Seresta 50 mg. (3 stuks) en als ik in bed stap nog 15 mg. Flurazepam.....zzzzzzz
Slaap lekker zo dan!

Ik heb nog wat baclofen en promethazine genomen, ik haat slaap problemen :(
Zzz :love:

Ooh op die baclofen sliep ik als een roosje vooral als je lekker veel nam!! Promethazine heb ik ook liggen.....nou ondanks mn Flurazepam en Seresta 50 van 3 stuks heb ik nog tot 6 uur wakker gelegen, wel helemaal in lala-land....heerlijk liggen spacen!! Eigenlijk nog leuker dan slapen want je ligt heerlijk en geen worries aan je hoofd.... :D

En ik stond om 10 uur al weer fluitend op!! Dus al om al prima nachtje gehad!
 
4-fmp, de verjaardag van mn mams, ff sociaal doen met de fams :P
kga wel oke op een half buisje flux. Yum ff een pijpje wiet roken.
 
10mg flinitrazepam net genomen, met wiet bier, 50mg diazepam.
Laatste keer die benzo even voor nu(flunitrazepam, vind ze te lekker.. niet goed). Mischien zo nog wat meer, (heb te grote tolerantie voor benzos vandaar de in sommige mensen de bizarre hoeveelheid) voor de laatste keer weer oldschool dosis eens.. :)
Zzz..
Peace
 
jaapi zei:
zit aan mn 4e pilletje en een goed glas wisk(e)y

of je hebt laaggedoseerde pillen, of je bent hebt een verneukte tolerantie... en hopelijk neem je de wisky voor de smaak, want voor de alcohol zou ik het iig niet doen. Vlakt alleen je effect van je pillen maar af.
 
Tufnut zei:
jaapi zei:
zit aan mn 4e pilletje en een goed glas wisk(e)y

of je hebt laaggedoseerde pillen, of je bent hebt een verneukte tolerantie... en hopelijk neem je de wisky voor de smaak, want voor de alcohol zou ik het iig niet doen. Vlakt alleen je effect van je pillen maar af.


ik heb een verneukte tollerantie, de wiskey is uiteraard voor de smaak. Je proeft de wisky 1000 keer beter als je een tabletje op hebt :) uiteraard blijft dat bij 1 glaasje, maximaal 2

ik vind het persoonlijk not done om te zuipen als je aan de pillen zit, maaar tnx voor uw input
 
Meh, ging wel. Vooral heel diep geslapen. Ben nog steeds moe. Ik slaap eigenlijk pas zo slecht sinds ik gestopt ben met dagelijks blowen. Dat heeft er sowieso wat mee te maken. Naja het is vrijdag, vanmiffag maar ff naar de shop.
 
Beetje licht xtc-achtig, maar niet het heftige BAM-in_your-Face-wause gevoel. Ik doe het voor het eerst en ben dus lichtjes aan het aftasten.
 
Neuh, ik ben uit de stad gekomen en had nog effe wat gefiets. Zit hier nu een half uurtje en heb net een hasjpijpje gerookt. Gewoon chill.
 
Terug
Bovenaan