Welke drugs gebruik jij op dit moment?

08 00 15mg Baclofen 12 00 15mg Baclofen 18 00 20mg Baclofen.

Normaal 3 x dd 20mg , dus een afbouw van 10mg vandaag.
 
Voor de eerste keer 10mg diazepam. Heb een kuur van 2 dagen ivb medische ingreep.

Je slaapt er heerlijk op, maar vind het een vreselijk goedje. Ben gewoon 100% leeg van binnen en voel geen emoties... Maar net een jointje gerookt is wel een grappige combinatie :tongueout:

Ik heb er een genomen vandaag om 8 uur, de werkings duur is 12 uur. Nu moet ik om 13:30 nog 1 diazepam 10mg nemen. Versterkt dat de andere enorm? Of blijf ik een hetzelfde als wat ik nu voel?

En na hoeveel uur mag ik weer autorijden? Sorry dat ik de vragen hier stel.
 
Voor de eerste keer 10mg diazepam. Heb een kuur van 2 dagen ivb medische ingreep.

Je slaapt er heerlijk op, maar vind het een vreselijk goedje. Ben gewoon 100% leeg van binnen en voel geen emoties... Maar net een jointje gerookt is wel een grappige combinatie :tongueout:

Ik heb er een genomen vandaag om 8 uur, de werkings duur is 12 uur. Nu moet ik om 13:30 nog 1 diazepam 10mg nemen. Versterkt dat de andere enorm? Of blijf ik een hetzelfde als wat ik nu voel?

En na hoeveel uur mag ik weer autorijden? Sorry dat ik de vragen hier stel.


Ik krijg 4 diazepam's per dag omdat ik opgenomen ben voor oxycodon verslaving.
Ik heb er alleen minder ontwenning van.

Maar toen ik diazepam nam dat ik nog redelijk nuchter was had ik er maar 30 minuten effect van.
Misschien met wiet zal het effect wat versterken maar ik denk dat je gewoon moe zal zijn.
Ben niet echt voor wiet maar ik denk dat je gewoon wat meer stoned zal zijn.
Probeer dan 1 uurtje te slapen en je zal weer wat beter zijn.
 
Ik heb er een genomen vandaag om 8 uur, de werkings duur is 12 uur. Nu moet ik om 13:30 nog 1 diazepam 10mg nemen. Versterkt dat de andere enorm? Of blijf ik een hetzelfde als wat ik nu voel?

En na hoeveel uur mag ik weer autorijden? Sorry dat ik de vragen hier stel.

Hoe je je gaat voelen na die andere 10mg diazepam durf ik niet te zeggen. Maar het is wel aannemelijk dat de effecten daardoor versterkt worden. Het verlengt het effect ook, de werking van Diazepam kan uitlopen tot 24u, en de afbraakstoffen zijn ook nog actief.

Ik zou zeker een dag wachten met autorijden, maar het beste is 72u volgens mij. Correct me if i'm wrong. ;)

Ik testte vorig jaar in een kliniek bijna 3 weken later nog positief op benzo's in m'n urine na een lange tijd van diazepam gebruik. Kan je nagaan hoelang het in je systeem blijft.
Diazepam is 1 van de langwerkende benzo's op de markt, al dan niet de meest langwerkende.
 
Laatst bewerkt:
Xtc op Viva La Frenchcore.:hearteyes:

Hij pakt de link niet dus bij deze: http://prntscr.com/h99c8z
h99c8z
NICE, was jaloers vrijdag ! Hoe was het ?

OT: Alcohol, coke en net toch nog maar een klein beetje xtc in de neus....
 
Pas je op met zo vaak xtc? Zo lang geleden is het toch nog niet? Up to you offcourse :wink:
I know, you're right.. Deze week was laatste keer :P maar dan heb ik nog een beetje poeder over en denk oke, morgen vrij enz. enz. enz....
Dankjewel voor de lieve zorgen ! Is iedere keer niet zo heel veel, max een kwartje de laatste keer :)

OT:
Ondertussen in de chat :
Over mijn duckface foto :
Ik : Beste tot nu toe ?
Ander :Vooral die fotomodel-achtige hand bij je hoofd doet ‘t ‘m idd
Denk dat we je moeten opgeven voor Hollands Next Top Model
Ik: Maar wil dan wel Ster allures :
dus alleen duck faces
1f61b.png

En moet daar echt meer coke voor gaan snuiven.
anders val ik zo op tussen de modellen....
 
Laatst bewerkt:
Is iedere keer niet zo heel veel, max een kwartje de laatste kee

Graag gedaan, ik bedoel het idd goed. Een beetje maakt ook je serotonine op hoor. Probeer er nu 3 maanden tussen te laten. Zeker ook omdat je met coke en alcohol hebt gecombineerd. Uppers bij elkaar maakt het extra neurotoxisch voor je lijf. :wink:
 
NICE, was jaloers vrijdag ! Hoe was het ?

OT: Alcohol, coke en net toch nog maar een klein beetje xtc in de neus....
Het was super vet! Goeie sets, maar wat het feest compleet maakte waren de bezoekers. Heb zoveel leuke, rare en mooie gesprekken gehad. Zoveel mensen leren kennen, we bouwden nog met ze alle een feestje op het station. :p Ga jij toevallig naar Reng Deng Deng?
 
Juist me diazepam gehad. Ik haat het ik word er maar suf en moe van. het voelt alsof ik er 4 binnen heb.

Haatte ik GABA drugs maar. :')

Nog steeds Baclofen, ben blij als ik er vanaf ben. Vrijwel de hele dag duizelig, hoofdpijnen en hartkloppingen/ritmestoornissen ervan.
 
Haatte ik GABA drugs maar. :')

Nog steeds Baclofen, ben blij als ik er vanaf ben. Vrijwel de hele dag duizelig, hoofdpijnen en hartkloppingen/ritmestoornissen ervan.

Ik zal ook blij zijn als ik er vanaf ben. Ik hoop dat je symptomen niet te erg zijn.

Nu juist 5mg diazepam gehad.
Moest naar de praatgroep daar had ik geen zin in gelukkig is er iedere dag ergotherapie. Maar de weekends is er niks te doen.
 
Het was super vet! Goeie sets, maar wat het feest compleet maakte waren de bezoekers. Heb zoveel leuke, rare en mooie gesprekken gehad. Zoveel mensen leren kennen, we bouwden nog met ze alle een feestje op het station. :tongueout: Ga jij toevallig naar Reng Deng Deng?
Nee, ik ga wel naar PRSPCT XL 26 in december :)

Graag gedaan, ik bedoel het idd goed. Een beetje maakt ook je serotonine op hoor. Probeer er nu 3 maanden tussen te laten. Zeker ook omdat je met coke en alcohol hebt gecombineerd. Uppers bij elkaar maakt het extra neurotoxisch voor je lijf. :wink:

Dankje , ben me bewust van de gevaren en heb daar ook ervaringen mee... :)

Weet dat je het goed bedoeld !
 
30mg Baclofen vandaag.. 20mg afbouw in 1 keer.

De theorie dat Baclofen niet verslavend zou zijn is bij deze ontkracht. ;)
 
Hahaha :p wie weet ;) en in het beste geval erna in jouw '' speciaal voor speedgelul '' geopend topic :p maar dan zallek aan nflink inhaalmanouvre op jou mogen beginnen vrezek :p
OT : nu ''nog'' niks, maar krijg kriebels , voorbije nacht wel voor het eerst codeine gedaan, om de slaapeffecten te testen, maar ben in nverdomd diepe lucide droom geraakt, en moest pissen als npostpaard maar wou voor uren niet uit die lucide roes weggerukt worden. En helaas na het aflaten van mijn op knallen staande blaas ... , raakte ik niet meer in die lucide roes.
Maar ga ik zeker nog eens meer experimenteren met die codeine. Was tevens men eerste opiaatervaring..
 
Paar wijntjes op receptie na hele dag conferentie. Niet echt lekker gevallen in combi met vermoeidheid, nu zo grumpy als een ongestelde kanarie (of insert iets anders heel erg grumpy’s hier). Wat een shitty drug is alcohol soms toch ook eigenlijk. * gaat nog wat verder chagrijnig mompelen in een hoekje * Zo dus maar even lekker badderen. Geniet van jullie vrijdag speedertjes en blowertjes! ^^
 
Methylfenidaat, quetiapine, fluoxetine en welbutrin. alles op recept. Maar t is een fantastische combi waarvan mijn huisarts denkt dat het mijn 'depressie' tegenwerkt. Ik trip elke dag, 24/7. Halicuneren, slecht korte termijn geheugen en helder denken met extreme hyperfocus.
 
4de poging 2c-b. Ditmaal 20mg in combinatie met enkele trekjes van een hasj joint om te zien of ik het visueel kan versterken. Net ingenomen en begin pas met trekjes nemen als 2c-b inslaat (gapen e.d).
 
Baclofen, laatste paar daagjes dan volledig op nul.

Brijder en Parnassia zullen voortaan zeer huiverig zijn met het voorschrijven van Baclofen.

'Volgens een lezing van het AMC is Baclofen alleen nuttig bij heftige alcoholverslaafden. En zou Baclofen juist averechts werken bij GHB verslaafden.'

M'n arts heeft een lezing bijgewoond over de nieuwe studies.

Dat het averechts werkt lijkt me sterk maar er zijn dus studies naar gedaan. Over de effectiviteit van langdurige zuchtremmer twijfel ik ook wel 'n beetje. Dat het een geweldig middel is als hulpmiddel bij afkicken kan ik niet ontkennen. Maar Baclofen is lichamelijk verslavend, je ruilt een GHB verslaving eigenlijk in voor een verslaving aan Baclofen.

Maar goed, OT: Baclofen dus.
 
Gisteravond voor het eerst dexamfetamine geprobeerd. Had een paar pilletjes van iemand gekregen om eens uit te testen. Met 10 mg begonnen, dat was te subtiel. Na twee uur nog 10 mg bijgepakt, toen werd het leuk.^^ Een veel rustiger effect vergeleken met gewone amfetamine en minder energie, maar een hele lekkere mind space die wel wat weg had van het zweverige/relaxte/zorgeloze van MDMA. :blush: Smooth come down, amper bijwerkingen, geen kater vandaag. Yay!

Oordeel: leuk maar tricky spulletje, maar goed dat het zo duur is. :innocent: Voor mij is dit tot nu toe de winnaar boven zowel methylfenidaat als speed. Maar ik besef ook dat de vergelijking met speed niet helemaal eerlijk is, omdat mijn speed-dosering relatief ook veel hoger was.
 
Maar ik besef ook dat de vergelijking met speed niet helemaal eerlijk is, omdat mijn speed-dosering relatief ook veel hoger was.
Dex heeft zeker minder bijwerkingen als speed, aangezien dex veel selectiever is voor dopamine. Maar gezien de relatief grote verschillen in doseringen denk ik dat je dat nu wel extra uitvergroot gemerkt hebt ja.

Ik zou persoonlijk ook altijd dex boven speed prefereren, alleen helaas is dex nogal duur en lastig te verkrijgen.
 
Terug
Bovenaan