Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Heel vet dat je lekker vrij kunt zijn met je pa! Respect!2u geleden 8mg Lormetazepam voor de comedown. Nu leuk effect maar me pa en ik willen nog niet slapen dus samen besloten elk een bommetje 40mg 3-FA 👨👦 🚀
2u geleden 8mg Lormetazepam voor de comedown. Nu leuk effect maar me pa en ik willen nog niet slapen dus samen besloten elk een bommetje 40mg 3-FA 👨👦 🚀
Is idd heel tof gewoon dat we samen eens iets nemen. Nu kijken we foto's en filmpjes van de cruise die we hebben gedaan en Australië waar we 3-4 maanden hebben gezeten. De max gewoon😃Heel vet dat je lekker vrij kunt zijn met je pa! Respect!
Feest!Jij bent de winnaar!!!!
70.000ste bericht!
Yipikayeey
Feest!
Maar euh, waar is me cadeau?
Denk je dat het gebruik van je pa ervoor heeft gezorgd dat jij ook bent gaan gebruiken? Of is dat los van elkaar ontstaan?Is idd heel tof gewoon dat we samen eens iets nemen. Nu kijken we foto's en filmpjes van de cruise die we hebben gedaan en Australië waar we 3-4 maanden hebben gezeten. De max gewoon😃
Klein lijntje sos die super goed aankomt 😎.
Dit is los van elkaar ontstaan. Wat we gewoon eens samen gebruiken is xtc, 5-mapb, o-pce en 3-fa. Altijd leuke gesprekken en ook gaan we nooit verder dan ons limiet. Onze band was altijd al 2 handen op 1 buik en dat is altijd zo geweest. We hebben hetzelfde karakter en gelijken als 2 druppels water op elkaar. Gewoon top dat we zo close zijn en me pa weet alles van me en zo ik bij me pa. Wij hebben geen geheimen voor elkaar. Me pa heeft me de wereld laten zien en alles geleerd voor het leven. Zou voor geen enkel bedrag of wat dan ook een andere pa moeten hebben. Achter de scheiding van me ouders 9 jaar geleden zijn ik en me pa samen al 9 jaar alleen en door de scheiding is de band nog sterker geworden ook.Denk je dat het gebruik van je pa ervoor heeft gezorgd dat jij ook bent gaan gebruiken? Of is dat los van elkaar ontstaan?
Ik vraag dit als zijnde kersverse vader..
Heel juist!Dat je met je pa zit te spacen bro!
Dat is al cadeau genoeg haha
Dit is los van elkaar ontstaan. Wat we gewoon eens samen gebruiken is xtc, 5-mapb, o-pce en 3-fa. Altijd leuke gesprekken en ook gaan we nooit verder dan ons limiet. Onze band was altijd al 2 handen op 1 buik en dat is altijd zo geweest. We hebben hetzelfde karakter en gelijken als 2 druppels water op elkaar. Gewoon top dat we zo close zijn en me pa weet alles van me en zo ik bij me pa. Wij hebben geen geheimen voor elkaar. Me pa heeft me de wereld laten zien en alles geleerd voor het leven. Zou voor geen enkel bedrag of wat dan ook een andere pa moeten hebben. Achter de scheiding van me ouders 9 jaar geleden zijn ik en me pa samen al 9 jaar alleen en door de scheiding is de band nog sterker geworden ook.
Er zou echt al iets heel ergs moeten gebeuren dat die band er niet meer is. Maar onze band is onbreekbaar en dat was altijd zo. Ruzie hebben we bijna nooit maar als er toch eens een kleine ruzie is gaan we zwijgen en elkaar 10min negeren en achter die 10min is alles vergeten en vergeven. Later zelf of de dag erna dan praten we kalm over die kleine ruzie dat geweest om het uit te praten en excuseren ons nog eens. Maar dit gebeurt echt zelden.Top man dat jullie zo'n sterke band hebben en kunnen behouden.
Er zou echt al iets heel ergs moeten gebeuren dat die band er niet meer is. Maar onze band is onbreekbaar en dat was altijd zo. Ruzie hebben we bijna nooit maar als er toch eens een kleine ruzie is gaan we zwijgen en elkaar 10min negeren en achter die 10min is alles vergeten en vergeven. Later zelf of de dag erna dan praten we kalm over die kleine ruzie dat geweest om het uit te praten en excuseren ons nog eens. Maar dit gebeurt echt zelden.
@PsyTekz mijn pa zegt nu dat hij hoopt voor jou dat je ook zo'n band kan hebben met je kind. Want het is een heel mooi iets.
Clonazolam
Ja zeker! Moet ook wel… Morgen werken joeeehoeDat word straks out gaan?
Ot; laatste minibrokje van de klaargelegde hoeveelheid. De rest mag op de schuif tot het verlof. Tevreden van mijn aankoop en zelfbeheersing 😎.
Ja zeker! Moet ook wel… Morgen werken joeeehoe
Half 8 opstaan. Is nog te doen 🙈Awch hopelijk niet te vroeg?
Half 8 opstaan. Is nog te doen 🙈
Poh, ik snap je.. Deze avond m’n nieuwe batch 3fa getest en wil ook helemaal nog niet slapen hahaBen in staat een 3-MMC pil te knallen. Lijkt me alleen niet heel verstandig. Kut cravings
Als je morgen om half 8 op moet en al een clonazolam op hebt, zou ik het lekker even niet doen..Ben in staat een 3-MMC pil te knallen. Lijkt me alleen niet heel verstandig. Kut cravings
Doe het ook niet, no worries. Maar wel verleidelijk. Geduld hebben tot de Clona inslaatAls je morgen om half 8 op moet en al een clonazolam op hebt, zou ik het lekker even niet doen..
Mijn pa heeft al teveel meegemaakt in zijn leven. Opgegroeid in het café en restaurants van ze ouders, heeft heel de wereld rond gereisd voor meer dan 6 jaar, hij heeft ook bij de Para-Commando's gezeten, hij heeft veel armoede gezien en pijn en dood, een slecht vrouw wie mijn ma is en van me ma heeft ie niet anders dan 20 pijn geleden door me ma door al de slechte dingen die ze deed. Hij heeft ook nog een heleboel andere dingen meegemaakt vooral van ze jeugd en ze tijd bij de Para-Commando's die hij nog altijd probeert te verwerken maar hier zal ik niet verder over spreken. Nu zegt me pa dat hij nooit zal opgeven omdat me pa het beste wilt voor ik maar nu is het aan ik voor hem te zorgen en ik doe het met alle plezier zodat hij zich minder zorgen hoeft te maken en kan genieten van het leven. Ik werk en zal ook altijd voor hem zorgen tot de dood en achter ze dood zal ik dat nog altijd blijven doen ook. Hij had een wens dat ze assen worden uitgestrooid in Zuid-Afrika waar ie gewoont heeft en dat ik dat zou doen. Dus heb ik hem belooft en hij weet dit wel dat ik dit zal doen ook. Want wij maken geen losse beloftes.Dat moet gekoesteren worden zo'n band. Nou bedankt je pa daarvoor. Dat hoop ik ook ten zeerste. Het gaat alvast de goede kant op maar het is nog zo'n klein mensje waar papa gewoon de wereld voor betekend.
Duurt altijd lang met clonazolam inderdaad. Ik herken je ongeduld.. Komt goed zometeen!Doe het ook niet, no worries. Maar wel verleidelijk. Geduld hebben tot de Clona inslaat
Mijn pa heeft al teveel meegemaakt in zijn leven. Opgegroeid in het café en restaurants van ze ouders, heeft heel de wereld rond gereisd voor meer dan 6 jaar, hij heeft ook bij de Para-Commando's gezeten, hij heeft veel armoede gezien en pijn en dood, een slecht vrouw wie mijn ma is en van me ma heeft ie niet anders dan 20 pijn geleden door me ma door al de slechte dingen die ze deed. Hij heeft ook nog een heleboel andere dingen meegemaakt vooral van ze jeugd en ze tijd bij de Para-Commando's die hij nog altijd probeert te verwerken maar hier zal ik over zeggen. Nu zegt me pa dat hij nooit zal opgeven omdat me pa het beste wilt voor ik maar nu is het aan ik voor hem te zorgen en ik doe het met alle plezier zodat hij zich minder zorgen hoeft te maken en kan genieten van het leven. Ik werk en zal ook altijd voor hem tot de dood en achter ze dood zal ik dat nog altijd blijven doen ook. Hij had een wens dat ze assen worden uitgestrooid in Zuid-Afrika waar ie gewoont heeft en dat ik dat zou doen. Dus heb ik hem belooft en hij weet dit wel dat ik dit zal doen ook. Want wij maken geen losse beloftes.
Dus mensenkennis komt hij zeker niet tekort en eigenlijk is het grappig want me pa heeft het altijd bij het juiste eind en hij zegt met je bericht dat je hier schrijft dat je een waardige vader zal worden🙂
Het blijft een nootropic natuurlijk.Ik ga zo nog wat phenibut bijpakken ( 1 gram ). Ik denk dat ik er wel wat van begin te voelen. Het is inderdaad aardig subtiel. Misschien gaat dat eraf wanneer ik dus zometeen wat bijneem. Ik heb ook guarana op en een bakkie koffie.
Ik was van plan om later in de avond nog acid te nemen van ongeveer 100 microgram. Ligt er echt ff aan hoe ik mij voel. Wanneer ik mij niet chill genoeg voel wacht ik nog ff met de lsd-25 tot de volgende dag
Volgende maand wil ik nog 2 FA gaan doen samen met de phenibut
Heel mooi. En de band die jullie hebben is iets wat ik oprecht bewonder. Ben benieuwd hoe jullie 6-APB trip zal uitvallen. Knuffies 💕Mijn pa heeft al teveel meegemaakt in zijn leven. Opgegroeid in het café en restaurants van ze ouders, heeft heel de wereld rond gereisd voor meer dan 6 jaar, hij heeft ook bij de Para-Commando's gezeten, hij heeft veel armoede gezien en pijn en dood, een slecht vrouw wie mijn ma is en van me ma heeft ie niet anders dan 20 pijn geleden door me ma door al de slechte dingen die ze deed. Hij heeft ook nog een heleboel andere dingen meegemaakt vooral van ze jeugd en ze tijd bij de Para-Commando's die hij nog altijd probeert te verwerken maar hier zal ik niet verder over spreken. Nu zegt me pa dat hij nooit zal opgeven omdat me pa het beste wilt voor ik maar nu is het aan ik voor hem te zorgen en ik doe het met alle plezier zodat hij zich minder zorgen hoeft te maken en kan genieten van het leven. Ik werk en zal ook altijd voor hem zorgen tot de dood en achter ze dood zal ik dat nog altijd blijven doen ook. Hij had een wens dat ze assen worden uitgestrooid in Zuid-Afrika waar ie gewoont heeft en dat ik dat zou doen. Dus heb ik hem belooft en hij weet dit wel dat ik dit zal doen ook. Want wij maken geen losse beloftes.
Dus mensenkennis komt hij zeker niet tekort en eigenlijk is het grappig want me pa heeft het altijd bij het juiste eind en hij zegt met je bericht dat je hier schrijft dat je een waardige vader zal worden🙂
Ja, gaat dit goed? Benzo’s lossen alleen op in PG, toch? Maar PG wordt dus wel snel en efficiënt door de neus opgenomen?Het blijft een nootropic natuurlijk.
OT : spraytje flualprazolam 1mg.
Pssht recht in de nose. Kickt snel in.
Klopt en klopt. Water niet. Ik voel het enorm snel.Ja, gaat dit goed? Benzo’s lossen alleen op in PG, toch? Maar PG wordt dus wel snel en efficiënt door de neus opgenomen?
Ik heb nog een kwart gram flubromazolam liggen. Daar zal ik ook een spray van moeten maken.

Klopt en klopt. Water niet. Ik voel het enorm snel.
Favoriete roa voor benzos.
Dank aan @geflipt 💜
Bekijk bijlage 25261
Me pa zegt dat je mooie herinneringen moet maken met hij of zij en daardoor als ze later groot zijn gaan ze respect hebben voor je en dat is het mooiste dat een vader dan later kan meemaken als ze groot zijn. Dat ze veel respect zullen tonen voor het alles dat jij nu doet voor je kind en in de toekomst die nog zal komen.Mooi man. Oprecht! Kan enkel maar zeggen dat jullie het geluk gegunt is en dat jullie hopelijk nog een heel lange tijd samen te gaan hebben tot stokoude manne. Hij kan wrs een boek schrijven over zijn leven. Wie veel meegemaakt heeft zorgt heel goed voor wat hem lief is. Zit ook wel zo in mekaar. Een redelijk rugzakje aan akelige situaties maar nu mijn kleinste er is , dat is het enige wat nog telt dat zij het goed heeft en niks tekort komt in haar leven. Nogmaals bedankt voor zijn woorden.