Welke drugs gebruik jij op dit moment?

Ik doe gewoon mee met de hype, harry!

Nee zal me worst wezen. Als er varkensvlees doorheen had gezeten en het was lekker, had ik het ook gedronken. Al lijkt me het onwaarschijnlijk dat het dan ook een lekker pilsje was geweest.
Kortom gezegd: ik eet en drink wat ik lekker vind. Is dat toevallig vegan? Oke!

Valt me nu overigens op dat op dit etiket expliciet vermeld staat dat het 'sugarfree' is. Ik meen dat ik ook wel eens dit pilsje heb gedronken zonder die expliciete vermelding. Ik ga eens op onderzoek uit naar de verschillen. Wordt vervolgd.
Nu nog glutenvrij en dan mag ik em ook! Varkensvlees er doorheen is geen probleem.
 
Morning!

Heerlijk dagje voor de boeg met straks gesprek met een supertof bedrijf waar ik graag voor wil werken
en veel gezelligheid voor de boeg vanavond. Als we nog stropdassen zouden dragen ging ik voor dit (potentieel afrondend) gesprek
zeker voor de allermooiste knalrode van zijde, want deze wil ik echt heel graag closen.

Maar het wordt gewoon een shirt en nette schoenen want pakken doen we (ook gelukkig) niet meer echt aan. Tering warm ook.
Maar voor de tiptop profmodus ON had het zeker wat.

Anyways, OT een bakkie cappuccino.

Draag je Kroon vandaag en geniet van deze mooie dag :sun: !
 
Terug
Bovenaan