Welke drugs gebruik jij op dit moment?

Zonder ervaring met moxy kan ik je aanraden om rustig op te bouwen met stapjes van 5 mg te gaan stapelen. Van tevoren geen alcohol drinken, wel een kleine maaltijd eten en na elk half uur/45 min aftasten of je verder op wil bouwen met 5 mg erbij. Ik zou er niet aan moeten denken om het op een festival te nemen vanwege de bodyload. En uiteindelijk de toch wel intense tripervaring.
zeker mee eens, 5mg is beste start dosis. word voor vele ook gezien als het "mdma-achtige". blijft echter toch lastig met pellets waarbij de positie van de actieve substantie kan verschillen. offtopic maar blijf echt fan van m'n sprays, of deze nou voor nasaal/oraal/rectaal gebruik zijn. de dosering klopt gewoon altijd. voor 5-meo-mipt. absoluut een aanrader het op die manier te doen. zelfde geld voor bromazolam en ander potente middelen.
 
Dankje, ik doe m'n best!

Wat voor dosering neem jij normaal gesproken?
En pak je bij, zo ja hoevaak?

Bommetje 150 ongeveer. Op lege maag.
Bijpakken 75 na paar uur. Bv op een feestje. Thuis genieten van muziek vaak niet bij pakken. Dan gaat het te hard.

Kater kan vrij stevig zijn als je pech hebt
 
Zonder ervaring met moxy kan ik je aanraden om rustig op te bouwen met stapjes van 5 mg te gaan stapelen. Van tevoren geen alcohol drinken, wel een kleine maaltijd eten en na elk half uur/45 min aftasten of je verder op wil bouwen met 5 mg erbij. Ik zou er niet aan moeten denken om het op een festival te nemen vanwege de bodyload. En uiteindelijk de toch wel intense tripervaring.
Nadat ik weer wat teruggelezen had had ik m al afgeschreven voor n festival idd
 
Veel vitamine C spyro, dat helpt goed

En lekker veel douchen en masturberen

O en je kan eigenlijk beter koffie vermijden, dat maakt het erger (soms helpt het na inname juist wel maar dan later in de comedown wordt t erger en zeker voor de nachtrust foktop)
Thanks! Ik ben alleen maar gezond aan het eten. M’n koffietje geef ik nog echt niet op in de ochtend. Maar wel echt ééntje max! 🙈 Het gaat nu wel steeds de betere kant op. Slapen gaat bijzonder goed, alleen het wakker worden is nog een groot drama badend in het zweet. Krampen en rusteloze benen zijn zo goed als weg. Wel echt nog licht grieperig, zweten, niezen etc. Thanks voor je tips!

OT: mijn eerste kopje koffie van de dag met een sigaretje ☕️
 
Het word echt weer tijd dat ik naar kantoor ga. Nu inmiddels 3 weken na mijn ongeluk. Begin me nogal te vervelen en ik ben ondertussen getraind in lang slapen.

Ik ben oprecht vandaag om 17:30 pas eruit gegaan. Niet dat ik heb lopen lanterfanten in me bed; nee echt geslapen gewoon. Structuur maximaal verkloot.

Goede nieuws is dat t alweer tijd is voor wiet. Het is immers alweer half 8. 😭🥸
 
Is stress ook drugs?
Kan vrij vergelijkbaar zijn maar de definitie is discutabel. Ik vind zelf dat de oorzaak van de verandering in iemands geest gebaseerd moet zijn op een specifieke substantie. Dus dat het niet gaat om het resultaat maar de oorzaak voel ik mij zo door een specifieke stof of door door andere omstandigheden. Zo zou ik bijvoorbeeld glucose als een drug zien aangezien het een specifieke stof is die tot een gevoel van geluk lijdt als ingenomen. In principe is het grotendeels perspectief als de term "drugs" in de volksmond wordt gebruikt. Misschien iets te enthousiast het topic vervuild maar vind dit soort vragen die filosofisch geïnterpreteerd kunnen worden heerlijk. (Ookal heeft elk aspect in het leven wel een filosofisch randje)

Ot: Weihenstephaner vitus
 
Veel vitamine C spyro, dat helpt goed

En lekker veel douchen en masturberen

O en je kan eigenlijk beter koffie vermijden, dat maakt het erger (soms helpt het na inname juist wel maar dan later in de comedown wordt t erger en zeker voor de nachtrust foktop)
5 htp 500mg werkt ook prima.
 
ik word er helemaal depressief van man, ik neem die troep ook alleen maar om me niet angstig te en wat zelfvertrouwen te krijgen maar die magie is er al lang van af. en toch blijf je het nemen
Heb ik met ketamine gehad laatste keer. Bijna op een psychose uitgelopen en nog doorpakken, omdat het "op" moet. Ben blij dat ik nu weer aantal maanden ervan af gebleven ben. Toch knaagt het weer enorm omdat het voorheen, zoals jij ook zegt met NEP goed hielp met nadelen die me dwars zitten. Werking neemt af, bijwerkingen nemen toe.

Laatste biertje gedronken, nu ff slok rum en dan naar bed.
 
Terug
Bovenaan