Welke drugs gebruik jij op dit moment?

Benzo is gemeen spul en moeilijker af te komen dan bruin
Ik heb nog nooit bruin gedaan, maar wel 2x Cold Turkey gestopt met bromazolam.
Dat waren 2/3 weken zweetbuien, niet kunnen slapen, niet kunnen functioneren op werk, misselijk ect. Het is even uitzitten, maar het gaat na aantal (bij mij)weken/maanden over.

Helaas blijft het brein onthouden dat wanneer jij je onrustig voelt of bij elke reden dan ook, benzo's een "oplossing" kan zijn.

Echter houdt je brein je voor de gek en begin je weer met gebruiken, totdat je weer moet afkicken (als je geen taper-periode gebruikt).

De welbekende vicieuze cirkel.
 
Hun tolerantie ligt zo hoog dat het haast niet te doen is om eraf te komen.
Bij een hoge dosering van benzodiazepinen zoals 12 mg bromazolam, ook al heb je een tolerantie, kan er nog steeds sprake zijn van aanhoudende sufheid of verminderde alertheid in de dagen daarna.

Na inname van hoge doses kunnen bijwerkingen zoals verminderde alertheid, traagheid, geheugenverlies, duf/suf zijn, en spierzwakte optreden, zelfs bij mensen met een hoge tolerantie.

Door de tolerantie voelen ze het betreffende middel minder, maar de bij/na effecten blijven enigszins 't zelfde.

Bronnen:

1. Hier kun je meer lezen over de bijwerkingen die ook dagen na inname merkbaar kunnen zijn: ECDD Repository - Bromazolam

2. Bevat uitgebreide informatie over bromazolam, inclusief bijwerkingen, veiligheid en metabolisme, wat nuttig kan zijn om de na-effecten van hoge doseringen beter te begrijpen: Tripsitter Bromazolam

3. Een betrouwbare bron over drugs en hun bijwerkingen, met informatie over de effecten van benzodiazepinen en hoe lang bijwerkingen kunnen aanhouden: Jellinek, Benzodiazepinen
 
Ik heb nog nooit bruin gedaan, maar wel 2x Cold Turkey gestopt met bromazolam.
Dat waren 2/3 weken zweetbuien, niet kunnen slapen, niet kunnen functioneren op werk, misselijk ect. Het is even uitzitten, maar het gaat na aantal (bij mij)weken/maanden over.

Helaas blijft het brein onthouden dat wanneer jij je onrustig voelt of bij elke reden dan ook, benzo's een "oplossing" kan zijn.

Echter houdt je brein je voor de gek en begin je weer met gebruiken, totdat je weer moet afkicken (als je geen taper-periode gebruikt).

De welbekende vicieuze cirkel.
Bruin 3 dagen kicken dag 4 best top dag 5 een vrije vogel ,dat is mijn ervaring.
Oxycodon zelfde verhaal alleen pas volledig hersteld na 1 maand zonder graving en baseline tolerantie.
Alles cold turkey.bij benzo een nogo en ga je potentieel dood bij valium
 
  • Like
Waarderingen: XMR
Kutten met je GABA systeem is zoiezo een actie die je liever niet doet.
Het is een heel ander level dan met je dopamine spelen of serotonine en noradrenaline.
GABA is een belangrijke functie om je zowel lichamelijk als psychisch in balans te houden qua angst en emoties en het afhandelen van stress,want stress kan dodelijk zijn op lange termijn.

Just my 2 cents
 
hahaha grappige vraag echt ik snap niet hoe je erbij komt dat ik drugs zou hebben gebruikt ik bedoel ik ben gewoon mezelf hoor misschien een beetje hyper maar dat is gewoon omdat ik lol heb met vrienden weet je we zaten gewoon te gamen en het was echt lachen joh hoe iedereen ineens allemaal rare dingen ging roepen en ja ik heb misschien wat te veel cola gehad maar dat is ook het enige hoor ik bedoel wie heeft drugs nodig als je gewoon energie kan halen uit pure chaos en gezelligheid toch das geen probleem hoor ik lieg heb gesnooft
 
2 Gladiator op met 2gr indica
Lekker man heftige combo mijn neef Jannes was ook altijd op die gladiator shit Jannes jonge altijd weer wat met hem. Hart op de juiste plek maar zijn acties liegen er niet om, beunhaas van heb k jou daar. Een keertje was jannes ooit een van de toppers bij een groot bedrijf iedereen zag hem als dé held van kantoor met z’n scherpe inzichten en strategische moves maar toen werd hij out of nowhere genaaid door de zoon van de baas die koste wat het kost de nieuwe CEO wilde worden jannes werd ontslagen en moest het opeens doen met een baantje in een klein startupje ergens in een achterafkantoortje hij moest van onderaan beginnen en klom langzaam weer omhoog maakte indruk op iedereen met z’n skills en z’n doorzettingsvermogen en langzaamaan bouwde hij weer respect op in de scene totdat hij eindelijk op een conferentie oog in oog stond met die nieuwe CEO die hem ooit had laten vallen daar zette hij alles op alles voor die ene kans om te laten zien wie de echte baas is
Hij doet wel eens larpen dan speelt ie gladiator ma hij drink dat niet volgen mij
 
Terug
Bovenaan