Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Koop nog ongedaan maken om je ellende te besparen?Ze noemen mij ook wel Marc 'Hans Kazan' van der Linden omdat ik 10 uur en 3 gram heb laten verdwijnen terwijl ondertussen m'n lul niet uit m'n rechterhandpalm is geweest.
En ik heb een PC gekocht.
Kan ik echt totaal niet betalen.
Hoe betaal jij je dealer? Jij hebt toch geen eigen beheer meer?Pink cocaine lekker hoor vreemde mix maarja ( bevat volgens dealer , 3mmc coke mdma en crystal meth)
Op wintersport? Of gewoon apres ski cafè? Hoe dan ook, gezellig, geniet ervan! leukleukBier bij de apres ski ⛷️
Yep op wintersport, echte apres ski dus 😉Op wintersport? Of gewoon apres ski cafè? Hoe dan ook, gezellig, geniet ervan! leukleuk
Veel plezier, geniet 😍vakantie
Vandaag ff chillen na het shopping geweld.
Toch nog even voor de bijl gegaan en wat besteld, het wordt 6APB, zin om even lekker te spacen, het rijk alleen vanavond. Zit nog even te dubben over de dosering, neig naar 150mg. Proberen om niet *AL* te laat te maken vandaag dus zo maar es beginnen
Fijne dag !
Ik heb even door zitten rekenen, als ik gewoon van de rommel afblijf en zuinig doe kan ik het eigenlijk wel halen.Koop nog ongedaan maken om je ellende te besparen?
Hij betaalt zijn ondergang in termijnen bij de dealer.Hoe betaal jij je dealer? Jij hebt toch geen eigen beheer meer?
Dat heb je wel treffend geschreven.Hij betaalt zijn ondergang in termijnen bij de dealer.
Iedereen kan sparen dus jij ook. Je moet alleen even doorhebben hoe. Of er hulp bij krijgen.Ik heb even door zitten rekenen, als ik gewoon van de rommel afblijf en zuinig doe kan ik het eigenlijk wel halen.
Sparen kan ik voor geen meter, ik geef gewoon veel te veel uit. Ipv sparen geld uitgeven dat ik niet heb om daarna af te betalen ben ik beter in. Niet goed.. weet ik maar de computer moet er toch komen en zo geef ik m'n geld niet aan bullshit uit.
Soms moet het.Dat heb je wel treffend geschreven.
Ze noemen mij ook wel Marc 'Hans Kazan' van der Linden omdat ik 10 uur en 3 gram heb laten verdwijnen terwijl ondertussen m'n lul niet uit m'n rechterhandpalm is geweest.
En ik heb een PC gekocht.
Kan ik echt totaal niet betalen.
Zeer sterk. Ik weet niet hoeveel THC er in zit (ongeveer 50%). Er zitten zeker ook CBD, CBN en vele andere cannabinoïden in.Hoe sterk is deze medicinale thc pasta?
Op voorschrift neem ik aan?
