SoulAssassins
Badass junkie
Goede morgen
Bakje koffie met een grammetje Bali green
Jointje Amnesia en iedereen een prettige dag!
Bakje koffie met een grammetje Bali green
Jointje Amnesia en iedereen een prettige dag!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
ik merkte ook niet al te veel verschil alleen dat het wat sneller werkte en ik werd er wel ietjes meer slaperig vanDiazepam is slecht wateroplosbaar. Snuiven zou volgens mij helemaal geen beter/heftiger effect moeten hebben.
Als je echt heel makkelijk wil stoppen met roken engels spreekt en 50 euro ervoor over hebt download de app Quitsure dan volg je een programma van 6 dagen en na die 6 dagen stop je cold turkey met roken en heb je 0 maar dan ook 0 afkickverschijnselen ik heb het programma ook is gevold ik weet het klinkt ergens als pure onzin hoe kan dat werken? nou geloof me het werkt echt! (ik rook nu wel weer dat was door een domme impulsieve keuze daarvoor was ik 3 maanden gestopt ik ga het programma binnenkort ook weer volgen)Sigaretje Damiana. Ik ben gestopt met roken en draag niquitine pleisters, die werken heel goed moet ik wel zeggen, ik heb zelden echt zin in tabac.
Maar de gewoonte om toch iets te roken is en blijf een moeilijke dus heb ik damiana gekocht. Een onschuldig kruid dat geen nicotine, teer of andere psychoactieve stoffen bevat.
Als ik echt worstel rol ik er daar eentje van, zo 1,2 tot max 3 per dag. Ik ga die gewoonte geleidelijk aan ook wel afleren maar de aanpak van de nicotine verslaving gaat voor. Ik denk wel dat ik nog maanden zo niet nog een jaar met die pleistertjes zal rondlopen.
Kleine tip voor zij die willen stoppen, die pleisters blijven niet plakken, maar koop in de apotheek zeer straf kleefverband en plak dat erover. Doe dt wel op plaatsen zonder haar want dat gaat ge u beklagen.
Ik wens jou ook een hele fijne dag toe!2 bedrijfskoffies gedronken
Iedereen een fijne dag toegewenst vandaag!
Source: trust me broAls je echt heel makkelijk wil stoppen met roken engels spreekt en 50 euro ervoor over hebt download de app Quitsure dan volg je een programma van 6 dagen en na die 6 dagen stop je cold turkey met roken en heb je 0 maar dan ook 0 afkickverschijnselen ik heb het programma ook is gevold ik weet het klinkt ergens als pure onzin hoe kan dat werken? nou geloof me het werkt echt! (ik rook nu wel weer dat was door een domme impulsieve keuze daarvoor was ik 3 maanden gestopt ik ga het programma binnenkort ook weer volgen)
Ik wens je heel veel succes en stertke met stoppen!!! Het gaat je lukken!!!
Lees de revieuws op Facebook of op de app store bij de app Quitsure niks negatiefs te vinden plus ze hebben zelfs een garantie als het je niet lukt om gestopt te blijven binnen een bepaalde periode geven ze je de 50 euro terugSource: trust me bro
Er bestaat wel een officieel diazepam recept/product speciaal voor rectaal gebruik. En voor nasaal gebruik de midazolam sprays (midazolam is dan ook wel goed wateroplosbaar)Minder zelfs.
De biologische beschikbaarheid ligt lager dan oraal.
Het werkt pas nasaal goed als je er iets aan toevoegt dat de opname van diazepam vergroot.
Is ooit wel eens onderzocht bij epilepsie maar bij mijn weten is het niet in de handel in Nederland.
Bij Belgen weet je het nooit, die zijn wat makkelijker met het op de markt brengen van medicijnen.
OT:
Grape Ape
Nee geen kater, maar m'n lichaam begint nu wel te protesteren.Hopelijk geen katertje.
Dadelijk knallen we er wat vloeibare zwarte energie in hiero.
Er bestaat wel een officieel diazepam recept/product speciaal voor rectaal gebruik. En voor nasaal gebruik de midazolam sprays (midazolam is dan ook wel goed wateroplosbaar)
60 euro voor 6 uur CGT content en wat quotes is bizar veel. Koop dan gewoon het boek van Jan Geurtz.Lees de revieuws op Facebook of op de app store bij de app Quitsure niks negatiefs te vinden plus ze hebben zelfs een garantie als het je niet lukt om gestopt te blijven binnen een bepaalde periode geven ze je de 50 euro terug
60 euro voor 6 uur CGT content en wat quotes is bizar veel. Koop dan gewoon het boek van Jan Geurtz.
Ja tja, wat moet je er van zeggen. Het is een goed businessmodel. Maar net als bij alle andere verslavingen zit er vaak meer achter. Roken is toch een soort coping voor mensen die er niet vanaf kunnen blijven.Aan de ene kant wel mee eens, maar als het werkt, werkt het.
Ik had veel, veel meer over dan €60 om lange tijd gestopt te zijn met roken.
Zelf ben ik ook voor cold turkey. Ik zie veel mensen in mijn omgeving met pleisters etc. rommelen en vervolgens toch weer terug gaan roken. Terwijl ik met cold turkey best goede resultaten zie. Maar je moet er zelf wel ècht helemaal klaar mee zijn.
Wat ik altijd een beetje tricky vind is dat nicotine binnen een week je lichaam uit is. De werkelijke lichamelijke verslaving van nicotine, is dus in een week of twee verleden tijd. De geestelijke verslaving echter, die blijft. Het eerste halfjaar heel sterk. Het tweede halfjaar minder, maar nog steeds frequent. Het is pas na 2 jaar dat ik er echt weinig meer aan denk. (Nu ik dit schrijf bedenk ik me dat ik afgelopen week 3 jaar gestopt ben, woohoo).
Maar als je dit weet, wat hebben pleisters e.d. dan nog voor toegevoegde waarde? Het vermindert misschien de trek door de lichamelijke verslaving. Maar die geestelijke verslaving is waar ik altijd op terug viel. "Eentje kan wel..." Impulsief handelen....
Maargoed, er zijn ook wel mensen die het wèl lukt met pleisters of andere hulpmiddelen. En zolang het werkt is dat ook oké. Maar ik zie ook wel veel terugvallen.
Voor mij was het toen 50 euro daar aan uitgeven of door blijven roken en honderden per maand uitgeven aan sigaretten ben erdoor toch heel wat maanden gestopt met roken uiteindelijk maar er is ook een boek van weet even niet door wie die geschreven is dat programma is volgensmij gebaseerd op het boek zelfde princiepe heb hem wel is voorbij zien komen voor 15 euro op amazon shopping60 euro voor 6 uur CGT content en wat quotes is bizar veel. Koop dan gewoon het boek van Jan Geurtz.
Denk dat het weinig uitmaakt.Klopt het zoals op psycho wiki staat dat je er meer van moet innemen dan bij 1P-LSD?
Allen CarrVoor mij was het toen 50 euro daar aan uitgeven of door blijven roken en honderden per maand uitgeven aan sigaretten ben erdoor toch heel wat maanden gestopt met roken uiteindelijk maar er is ook een boek van weet even niet door wie die geschreven is dat programma is volgensmij gebaseerd op het boek zelfde princiepe heb hem wel is voorbij zien komen voor 15 euro op amazon shopping
Da's een goeie idd .Allen Carr
Ja klopt inderdaad de app Quitsure is daar op gebaseerd persoonlijk vind ik de app wat makkelijker aangezien er video materiaal bij zit en ik nogal veel moeite heb met onthouden wat ik leesAllen Carr
Mijn favo jointje 🤩Klein jointjeSuper Silver Haze. 😍
Heeel misschien zo voor de 1e keer ooit aan lage dosis 1cP-AL-LAD.
Wat vinden jullie van A-LAD?
Klopt het zoals op psycho wiki staat dat je er meer van moet innemen dan bij 1P-LSD?
Bekijk bijlage 66942
Bekijk bijlage 66943
Denk dat het weinig uitmaakt.
Je kan naar naar de molaire massa kijken op wikipedia en op die manier de lysergamides vergelijken.
'molar mass', staat onder de structuurformule.
Ben te stoned om het allemaal netjes te kopieren, dat gaat dan weer mis.
Kan me van AL-LAD nauwelijks meer iets herinneren, dosis zal 400 mcg geweest zijn, te oppervlakkig, weinig diepgang, zoiets zal het wel zijn geweest.