Fried Rice
Bewuste gebruiker
lang geleden dat ik zo diep en lekker heb kunnen slapen, wel beetje wankeliga atm
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
helpt pijnstillers niet?2 Saridons, weer enorme last van mn hoofd🤯
Beetje balen, want vriend moet vanmiddag naar de optometrist (niet hier in de stad) en krijgt oogdruppels dus ik moet terug rijden.
helpt pijnstillers niet?
sorry bij al die exotische namen dacht ik aan alcoholSaridons zijn pijnstillers en die werken nu wel wat gelukkig👍
sorry bij al die exotische namen dacht ik aan alcohol
paracetamol
ibuprofen
naproxen
diclofenac
helpen niet ?
al dan niet met een maag beschermer
Cafeïne afkick is precies veel hoofdpijn ,gezien het energy drink is ligt je tolerantie erg hoog.nu al 5 dagen geen een blikje energy redbull of monster oid
men wat een hoofdpijn af en toe naar misschien hoort dat erbij
inmiddels doet paracetamol permanent niks meer bij mijCafeïne afkick is precies veel hoofdpijn ,gezien het energy drink is ligt je tolerantie erg hoog.
Na 1 week zou het fysieke er af moeten zijn en paracetamol werkt super tegen die hoofdpijn.
Beetje onrust en slecht inslapen hoort er ook bij.
Jointje Cookie
Straks naar ouders ,lekker eten samen met me broer als gezin nu het nog kan ,ze zitten allebei ver in de 80 dus zolang het nog kan..
Ik maak er meestal bommetjes van. Ik weeg het nooit af , maar ik denk ongeveer 400mg.Hoeveel mg neem jij dan?
Ik heb nu 350 mg op en heb niet heel veel effect gemerkt.
3mmc is leuk in grote bommetjes van 300mg + en je geen mega verwachtingen hebt. Snuiven is niets aan imo.Nog een keer hetzelfde maar dan 200mg.
Voel ik weer zo goed als niks dan is het klaar en zal ik het ook de dealer laten weten dat ik niet zo tevreden ben over deze eeeeh "batch" 3-MMC.
Tegenwoordig gebruik ik ook 2-mmc (getest). Bij gebrek aan beter....Ik voel wel wat hoor maar vergeleken de vorige "nep" 3-MMC, welke 3-CMC bleek, is 2-MMC zeeeeer matig!
Vind iedereen dat die ervaring heeft met 2-MMC?
3mmc is leuk in grote bommetjes van 300mg + en je geen mega verwachtingen hebt. Snuiven is niets aan imo.
Tegenwoordig gebruik ik ook 2-mmc (getest). Bij gebrek aan beter....
Ik maak soms capsules en soms snuif ik het. Inderdaad zeker minder dan 3-mmc, maar doet wel zijn werk.
Als ik capsules doe gaat er 260mg in.
Op een festival gebruik ik dan op 8uur tijd 6 capsules. Normaal gebruikte ik nooit zoveel, maar in dit geval is het wel nodig om op een lekker niveau te raken.
Sorry bedoelde 2-mmc. M'n brein is nog niet hersteld van het weekend.Het was 2-MMC
Bommetjes van 300mg van 3mmc vind ik mega hoog hoor.. Holy moly..3mmc is leuk in grote bommetjes van 300mg + en je geen mega verwachtingen hebt. Snuiven is niets aan imo.
Ooh haha ik lees he het alSorry bedoelde 2-mmc. M'n brein is nog niet hersteld van het weekend.
Ja ik weet niet. Ik had wat bommetjes gemaakt maar het voelde meer als 2mmc dan 3cmc tbh. Af en toe wel een soort rush maar vond het zeer meh.Ooh haha ik lees he het al
Flinke beukers met ketBavaria Strong Blond 7,9%
1,5gr Cali Gelato 44 Tyson wiet
1gr keta (staafjes)
😋
Bekijk bijlage 70275
Ligt het nu aan de biertjes of het feit dat je het in huis hebt. Of is de combinatie de boosdoener?3rde perlenbacer 7.9% + lijntje 3cmc vergeten op mn weegschaal in mn laatje, dus die maar even soldaat gemaakt. Was een kleintje.
Dit is dus de reden waarom ik geen drugs in huis moet hebben. Paar biertjes en ik doe het gewoon. Gelukkig was het maar een lijntje + morgen vrij.
Als ik compleet nuchter ben kan ik alle drugs laten liggen, en ben ik feite heel slim en heel verantwoordelijk.Ligt het nu aan de biertjes of het feit dat je het in huis hebt. Of is de combinatie de boosdoener?
Ikzelf heb meerdere spullen in huis en merk vaak met alcohol in het spel ook weleens impulsieve acties.
Aan de andere kant heb ik ook de middelen waarbij ik de verleiding al nuchter niet kan weerstaan ook nooit in huis.
OT
Risperidon 0.5mg
Mijn ouders zijn ook jaren geleden al overleden.Geniet er maar van idd. Ik was pas 41 toen ik beide al kwijt was. Ben nu om en nabij halverwege de 50.
Ben de benjamin van mijn hele generatie.
Klopt inderdaad ja. Op 8 uur tijd ongeveer.Dus 6x 260mg op een festival?
Das wel veel ja