Welke festivals staan op de planning

Ze moeten ff kappen met die flauwekul. Het is toch bewezen dat er nauwelijks besmettingen plaatsvinden in de open lucht. Alles gaat kapot op deze manier.
Ja ik vrees dat veel festivals een 2e keer cancellen ook niet aankunnen.
De wat kleinere festivals dan. Maar gelukkig is het nog een paar maanden, laten wè Hopen dat het volgend jaar snel beter gaat
 
De eerste tickets dit jaar zijn toch maar aangekocht.

Decibel festival en Dreamvillage in de pocket. Geeft toch een bepaald gevoel van rust om wat achter de hand te hebben mocht er iets doorgaan. En anders alvast voor volgend jaar wat zekerheid.
 
Fullmoonparty, Duikboot, Rewire

Misschien ga ik dan ook als vrijwilliger werken. Normaal doe ik dat altijd. Het enige nadeel is dat je soms op nare tijden werkt.
Wat voor nare tijden bedoel je precies? Vroeg in de ochtend? Midden op de dag? Geen tijd om te trippen? Ik denk dat je het vooral moet zien als werk met een extraatje ofzo
 
13000, maar inderdaad, Alcatraz is mijn eerste festival morgen.

Extrema Outdoor ziet er ook interessant uit al ken ik enkel vrijdag-namen (techno) vooral.
En aan wat voor voorwaarden moet je voldoen? Een bewijs van inenting laten zien? Hoe is het testen voor toegang in België geregeld?
 
Wat voor nare tijden bedoel je precies? Vroeg in de ochtend? Midden op de dag? Geen tijd om te trippen? Ik denk dat je het vooral moet zien als werk met een extraatje ofzo
Ja dat. Bij andere festivals vraag ik meestal 1 dag echt vrij. Zodat ik op die dag kan trippen oid.
 
Ja dat. Bij andere festivals vraag ik meestal 1 dag echt vrij. Zodat ik op die dag kan trippen oid.
Lijkt me niet onredelijk. Ik ben nog te bang om te trippen dus dat scheelt 😛 het zal er wel aan liggen ook of je helpt met opbouw en afbreken, of dat je tijdens het festival wat doet.
 
En aan wat voor voorwaarden moet je voldoen? Een bewijs van inenting laten zien? Hoe is het testen voor toegang in België geregeld?
Exact hetzelfde zoals in Nederland. Behalve dat je ook kunt testen op het festival zelf (of bij de meeste?) maar dat raad ik niet aan omdat je dan moet wachten op je uitslag. Beter van tevoren als je geen vaccinatie of herstelbewijs hebt.
 
Dan moeten ze juist berichtgeving voorzien. Zoals ik het lees zijn het 36000 unieke bezoekers toch?Bekijk bijlage 27719

Ja misleidend getal, ze vermenigvuldigen het namelijk met drie omdat er drie festivaldagen zijn. Maar velen gaan gewoon alle drie de dagen natuurlijk, wat eigenlijk telt is de grootte per dag dus 13000 max.

Geen idee of dat kan in Nederland.
Ik heb nog nooit iemand gezien met een herstelbewijs.
Normaal wel hoor, dat is over heel Europa hetzelfde.
 
Weet jij nog een leuk concert of festivalletje in België, vlak over de grens Cerberus? In Genk, Gent of Mechelen?
Ergens in september is 'Reverze' in het sportpaleis (Antwerpen). Hardstyle en hardcore.
Hele dikke Line up had ik voorbij zien komen.

Eind augustus is 'Sunset Festival' in de Lilse Bergen.
 
@Cerberus heel veel plezier op Alcatraz!! Laat je nog weten hoe het was?
Dag 1 was alvast heel relaxed. Vandaag komen er wel stuk meer groepen die ik wil zien, dus denk dat het beter wordt:)
Alles voelt heel erg zoals weleer. Heb nog maar 2 mensen met mondkapje gezien (kan ook zelfde persoon zijn die ik twee keer zag)

PXL_20210813_220254374.jpg
 
Op dit moment op de planning (maar wanneer het allemaal wel door zal gaan geen idee):

Dreamvillage festival
Resonate
Lost Memories
Club X reunion
Karnaval Festival
Scooter God save the rave tour
François The Classixs
Bassrulers outdoor
Intents Festival
Decibel Outdoor
Harmony of Hardcore
 
Terug
Bovenaan