Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Zwarte filterkoffie!
Ik ervaar trouwens zeker een afterglow met disso gebruik. Dit schijnt echter te verminderen bij misbruik en sommige beweren een dip te ervaren na lang misbruik (zelf vind ik het de enige drug groep zonder enig negatief subjectief effect, geen comedown en geen dip maar afterglow).
Waaghals! 😯cappuccino & een sigaret![]()
Interessant man! Verschilt inderdaad per persoon. Al ben ik wel benieuwd of één van ons wellicht een uitzondering op de regel is. Moeilijk te zeggen aangezien maar weinig mensen met regelmaat ketamine gebruiken. (Behalve op dit forum dan haha).Ik merk wel zeer degelijk een sterk effect op mijn slaap. Niet vooruit te branden overdag. En je beseft het pas als je weer eens stopt, na die paar jaar.. dat had ik in iedergeval. Echt schokkend wat wiet van je af kan pakken bij dagelijks gebruik. It's like living live with blindfolds on..
Ik ervaar trouwens zeker een afterglow met disso gebruik. Dit schijnt echter te verminderen bij misbruik en sommige beweren een dip te ervaren na lang misbruik (zelf vind ik het de enige drug groep zonder enig negatief subjectief effect, geen comedown en geen dip maar afterglow).
Maar ik gebruik zeer lage doseringen, en laatste tijd niet vaak meer.
Waaghals! 😯
Foei!Was nog een extra sterke cappuccino ook nog eens 😮
Foei!
Het is wel vaak raak deze week en afgelopen week.. just saying, not judging.Misschien toch zo wat coke en G 😅
Maar haal never grote hoeveelheden meer in huis. Op is op.
Als wij weekend hebben, kloptHet is wel vaak raak deze week en afgelopen week.. just saying, not judging.
Het is wel vaak raak deze week en afgelopen week.. just saying, not judging.
Wij halen samen maar 20 ml GHB. Die afspraak hebben we duidelijk samen gemaakt zodat ik niet terug kan vallen. Deze delen we, dus kunnen we maar minimaal nemen ervan. @Blyatman is meer de coke gebruiker van ons twee. Ik neem een paar puntjes en klaar. We houden elkaar echt wel in de gaten. 😊Hier kan je wel op antwoorden maar op de positieve berichten van hoe haar afkick gaat van Ketamine niet.
Zei heeft nooit ergens hier geschreven te stoppen met drugs, maar wel met alles wat b.t.haar blaas heeft.
Tevens de hoeveelheid G is amper een hoeveelheid te noemen, en zal de meeste C niet eens voor haar zijn (niet eens een grote hoeveelheid).
Bedankt voor je zorgen maar toon ook ie naam eens wanneer zij iets positiefs plaatst.
Ben kapot lang nuchter geweest van alles. En nu omdat wij op onze vrije dagen weer eens wat drugs nemen is dat ineens gek ofzo? Heb never beaamd geen drugs meer te gebruiken. Ben gestopt met Ket. That’s it. 😅
Het viel me alleen op, that's all. Volgens mij ben ik vaak genoeg positief geweest over de keta en G afkick, jammer dat je dat niet gelezen hebt.Hier kan je wel op antwoorden maar op de positieve berichten van hoe haar afkick gaat van Ketamine niet.
Zei heeft nooit ergens hier geschreven te stoppen met drugs, maar wel met alles wat b.t.haar blaas heeft.
Tevens de hoeveelheid G is amper een hoeveelheid te noemen, en zal de meeste C niet eens voor haar zijn (niet eens een grote hoeveelheid).
Bedankt voor je zorgen maar toon ook ie naam eens wanneer zij iets positiefs plaatst.
Thank you! Komt goed. Sta nog steeds 100% achter mijn keuzes om niet terug te vallen in Ketamine en GHB. Kan het veel beter handelen dan eerst. (Maar ik snap je wel, het is wel vlak na elkaar). Maar ik doe niet meer de gekke hoeveelheden die ik vroeger wel deed. Nogmaals thanks voor het waarschuwen iig. 😁Het viel me alleen op, that's all. Volgens mij ben ik vaak genoeg positief geweest over de keta en G afkick, jammer dat je dat niet gelezen hebt.
Nogmaals, ik bedoel er niks mee. Het viel me gewoon op. Geniet er vooral met z'n tweeën.
Ik herken slechts wat patronen uit m'n eigen periode van heftig gebruik en na een tijdje stoppen sluipt het er langzaam weer in.Thank you! Komt goed. Sta nog steeds 100% achter mijn keuzes om niet terug te vallen in Ketamine en GHB. Kan het veel beter handelen dan eerst. (Maar ik snap je wel, het is wel vlak na elkaar). Maar ik doe niet meer de gekke hoeveelheden die ik vroeger wel deed. Nogmaals thanks voor het waarschuwen iig. 😁
Voor je het weet zit je van 1 dag in de week weer naar 2/3/4... Snap wat je bedoelt.Ik herken slechts wat patronen uit m'n eigen periode van heftig gebruik en na een tijdje stoppen sluipt het er langzaam weer in.
Gelukkig zijn jullie met z'n tweeën en houden jullie elkaar in de gaten![]()
Het viel me alleen op, that's all. Volgens mij ben ik vaak genoeg positief geweest over de keta en G afkick, jammer dat je dat niet gelezen hebt.
Nogmaals, ik bedoel er niks mee. Het viel me gewoon op. Geniet er vooral van met z'n tweeën.
Ik herken slechts wat patronen uit m'n eigen periode van heftig gebruik en na een tijdje stoppen sluipt het er langzaam weer in.
Gelukkig zijn jullie met z'n tweeën en houden jullie elkaar in de gaten![]()
Love is... Als ik moet kotsen door een bepaalde drugs substantie en @Blyatman houdt m’n haar vast of het valt hem niet eens meer op omdat het zoveel is voorgekomen. 🤣Vandaag 2 lijntjes pep gehad en flinke to-do lijst in huis afgewerkt.
Zo als mn schat er is ff risotto eten en dan samen aan de coke 🥰 Lekker weekendje quality-time samen ❤
Bekijk bijlage 8883
Love is... Als ik moet kotsen door een bepaalde drugs substantie en @Blyatman houdt m’n haar vast of het valt hem niet eens meer op omdat het zoveel is voorgekomen. 🤣
Hahahaha, was vooral bij mij met MDMA of 2CB. Gelukkig is het nu geen kotsen meer maar samen snuiven. 😂🙌🏻Haha🤣 Ja de kots-versie kende ik wel, maar deze is stuk leuker🥰
Vandaag 2 lijntjes pep gehad en flinke to-do lijst in huis afgewerkt👍💪
Zo als mn schat er is ff risotto eten en dan samen aan de coke 🥰 Lekker weekendje quality-time samen ❤
Bekijk bijlage 8883
G dealer kan waarschijnlijk niet komen vanavond. Toch nog ergens een teken misschien. 😋
Nu wat tijd voor coke!
Ik ga nu mijn eerste lijn doen! Yeahhhh, coke gezelschap 🤣Ik heb na lange tijd ook weer eens coke gehaald, echt ff zin in.. en ik weet dat ik er verder vanaf kan blijven 😁
Soo dat hakt er in jonge tyfus hé😮🤣 net 2 lijntjes gepakt godsamme hakt erin als een bom🤪