Welke drugs gebruik jij op dit moment?

Donna

Experimenterende gebruiker
1 mg rivo
2 + 5 + 2 = 9 gram kratom
2 x 10 mg oxycodon

Morgen wil ik geen oxycodon zien in dat rijtje (alleen nog maar bij pijn, niet bij moeheid). Wil dagelijks invullen om mezelf scherp te houden bij laatste stukje afbouw (was 1 maart al op 0)

Dagelijks bedshotje zometeen:
5 mg nitra
2.5 mg rivo
175 mg quetiapine
100 mg oxazepam.

En dit heet voortaan bedshotje. Lees het hierboven maar noem het privé al jaren zo een daar zullen voorlopig geen wijzigingen inzitten.

Weltrusten lieffies allemaal. Ik ben annoying aanwezig met steeds zelfde verhalen maar ik ga meer lezen minder lullen (proberen).

En besluit genomen: niet op zoek naar nieuwe drugs maar terugvallen op bewust kratom- en alcoholgebruik.
Verdiepen in CBD, CBG, weer yoga proberen en proberen te wandelen naar snackbar of Mac want heb soms dagen niks te eten.

Morgen minder woorden!!!! Wil lezen ook ipv spuien😶😶🙈😘😘
 

Nihilist88

Badass junkie
Zowat elke substitute amfetamine heeft wel z'n eigen niche denk ik.

Misschien zou goede speed je wel kunnen bekoren aangezien je 3-FA fijn lijkt te vinden.
Dat strakke, opgefokte gevoel is eerder een kenmerk van caffeïne.
Tuurlijk en wat je op dat moment gewoon wil e, verwacht, 3-FA is vb echt lekker fijn thuis, terwijl 4-FMA echt veel vetter is op rave, maar alleszins met vrienden en muziek.

Ja maar zie het nu er niet echt van in, om nu nog speed te proberen, aangezien je de 3-FA effecten bij mij, vergelijkt met 'goede' speed. Ook wordt speed enkel in poeder aangeboden en nee snuiven is uitgesloten (kan blijkbaar pijn doen en irriteren en bij 3-FA snuiven al ervaringen gelezen, die dit als zeer pijnlijk ervaren, kernafval door je neus-gevoel) en via vloeitjes/bommetje, heb ik voor rc's ook steeds vermeden, als 3-FA tijdelijk enkel in poedervorm beschikbaar is, dan ist simpel, geen 3-FA. Snuiven geeft ook andere ervaringen tov pillen/capsules, waaronder pak snellere en intensere werking, maar ook duidelijk kortere werkingsduur en laat ik nu net de tegenovergestelde werking wil.
Ook zijn capsules en pillen beter te bewaren.

En jij bent echt de eerste die speed, niet zo linkt met strakke en hyper/opgefokte energie, terwijl pep en strak, als 1 gezien worden. Terwijl speed na dopamine, juist sterk op je adrenaline werkt en je zo meer uithoudingsvermogen geeft. Het maakt het lichaam klaar voor een ‘fight or flight’ reactie.

Goh ja ik ben nu wel een energy-drink liefhebber en soort van verslaving, maar ook de zin om al die soorten te proeven en opzoek naar hogere cafeïnegehalte, maar drink dan wel geen koffie (stinkt en 1 slok = kokhalzen/misselijk) of thee. Maar hier zijn dagen dat de halve liters energy-drink in overvloed naar binnen gaan, dat ik ook niks anders dan energy drinks drink, jawel, gewoon kraantjeswater drink ik ook genoeg. Ook bestel ik vaak blikjes 473ml van USA/UK import, die dan 300mg cafeïne bevatten, ander 200mg, hier in de EU ligt er max van 32mg/100ml, dus 80mg cafeïne/blikje 250ml zoals Red Bull en 160mg in halve liter Monster.
Ook steeds Caffeine Anhydrous pillen in huis, ook heb ik veel meer nodig voor enige effecten en +1gr cafeïne/dag is gewoon al ni meer abnormaal.
Mijn eerste Red Bull, ca 22j geleden, die smaak was totaal mijn goesting, ook, maar toen ik thuis woonde (tem 24j 9m), dronk ik dat maar sporadisch, thuis niet en bij uitgaan eerst vooral bier, later ook eens wodka-red bull, maar dus nog vrij beperkte inname van cafeïne. Maar dan eens op een goa rave in clubke te Antwerpen, ganse avond/nacht Red Bull gedronken, de ene na de andere en zat zo aan wel 16 Red Bulls (1280mg cafeine), kwas unstoppable, had zo'n giga energy en non-stop dansen...terwijl oa 2 vriendinnen die geregeld op feestjes bollen (xtc) en andere stuff namen, daar moe bij zaten, ging ik daar af en toe hene, mé al mn energie en enthousiasme, wisten die al wel dak red bull binnen kapte als niks, maar waren die best verbaasd, amai gij blijft nogal dansen en gaan, die dachten ook echt dak iets had gepakt van drugs:laughing:

Maar strak en opgefokt van cafeïne, naah dat totaal niet, misschien bij te veel, wa hyper, nerveus, rusteloos.
Ze zijn inderdaad voorzichtig én met een goede reden.
Liever iemand een ondermaatse maar veilige ervaring bieden.

Onverantwoorde hoeveelheden op een wiki zetten zou leiden tot nog meer stigma door ongelukken ook.
Bijnakken kan, andersom niet.
Dat kwam hier toch niet echt ter sprake? Nam psychonautwiki erbij mbt 3-FA en de eerder verwaarloosbare werking op je serotonine, dus dit gaat hier toch helemaal niet om dosseringen en voorzichtigheid?
Wou ook snel even toevoegen dat 3-CMC ongeveer net datzelfde randje van serotonine heeft.
Dus 1+1= extra voelbaar maar nog steeds bescheiden.
Mja 3-FA zie en ervaar ik als dopamine koning, die de noradrenaline meer nr de achtergrond duwt, in tegenstelling tot andere stofjes uit de amfetamine-klasse en net die noradrenaline zorgt toch voornamelijk voor het opgewonden, gespannen gevoel, verhoogde bloeddruk en hartslag.
En oké, het serotonine randje zal er waarschijnlijk wel zijn, maar in mijn geval tot niets te herleiden, omdat ik na MDMA, nu vooral 6-APB en 4-FMA ferm link met serotonine en daarnaast ook de stims uit de synthetische cathinongroep, met oa 3-MMC, dat een substraat is voor monoamine-transporteiwitten, die in staat zijn, de opname van noradrenaline te verhinderen, waardoor 3-MMC, maar ook overige cathinon rc's veel rustigere stims zijn, met een fijn licht euforisch gevoel en meer entactogene werking, was echt fijn stofje.
3-CMC is me eigenlijk te soft, mr thuis met vriendin, zet dit het sociale, empathische, blije gevoel toch standje hoger, maar allee of om uit te gaan, forget it, mist daarvoor dé energie.
Sorry, ik praat graag over zulke dingen.
Maar ieder diertje zijn pleziertje ^_^
Sorry, da's totaal ni nodig, zeker ni nr mij toe, als je weet wat ik al van reacties heb gegeven en lappen tekst in mn Vlaams, waar mn noorderburen het dan ff moeilijk bb met dat te lezen :grin:
 

Nihilist88

Badass junkie
@Donna Ja je zo goed mogelijk proberen informeren, hier je vragen stellen. Naar RC's is er nihil tot geen wetenschappelijk onderzoek gedaan en bezoek je best de iet of wat betrouwbare info-sites mbt RC's en daarnaast fora bezoeken (ook zeker redit) om het verzamelen van gebruikerservaringen en dan nog blijft de rode draad, SUBJECTIEF :wink:

Wow best allemaal wel heavy en dat je vrij somber en afgeleefd gevoel, momenteel je leven overheerst. Optrekken aan je dochter, haar als doel zien, om jezelf te verzorgen.
14de tot nu 56j, nooit clean, maar je bent toch reeds 15j vd coke af? Dan steeds andere drugs en rc's gebruikt of reken je hier ook Oxy nzo bij?

Met jou medische achtergrond, oa vasculaire problemen en infarcten zou ik sowieso RC's en zeker stims vermijden :openmouth:
Want die DMC, die je hebt gekocht, blijkt op dezelfde manier als coke te werken en ook hoge verslavingskans. Veel is natuurlijk afhankelijk, wat je doelen en voorruitzichten zijn, de zin en onzin vh leven. Maar kies je voor een zo kwalitatief mogelijk leven, hier, met oa je dochter, laat je medisch zo goed mogelijk helpen en bijstaan en dan moet je eigenlijk gewoon neen zeggen tegen stim rc's, maar dat is volledig aan jou deze keuzen en beslissingen. Mijn subjectieve mening en als je het raad kunt noemen, daar doe jij en ieder ander wezen, mee wat ie wil :wink:

Sterkte en beterschap :blush:

P.S. Als vrij egocentrisch, libertijns individu met een aanzienlijke haat tegenover de mensheid en de maatschappij, kan ik me met momenten best nog empathisch opstellen.
 

Snuffelaar

Badass junkie
Tripreporter
Vandaag hele dag nog niks gehad maar ga nu toch echt een stickie draaien 💪

Tweede dag geen benzo ook!! merk het wel, iets wat onrustig maar ff doorzetten.
Morgen neem ik er weer 1 en dan weer twee dagen niet... kijken of ik volgende week of die week erop, helemaal niks meer ga nemen van die benzooi
Blijft toch een van de meest lastige hè, die benzooi.
Doe het wel veilig want je kent zelf het gevaar. Veel succes man!

OT: 20mg Dexamfetamine

Vroeg in slaap gesukkeld, vroeg uit de veren :nerd:
Goeiemorgen iedereen!
 

LucidLucy

Verslaafde in herstel
Wauw.. ik heb gewoon een legale manier bedacht om van opiaten af te komen zonder problemen en afkick.

Tis semi legaal, RC dissos zijn nodig voor mijn methode..

Zou ik hier iets mee kunnen doen? Mensen helpen?

Ben nu clean in 2 weken van 0.5g heroine per dag.

Ot: koffie, 20mg DCK

@Tijdloos. hulp nodig? Of blijf je oxy gebruiken voor pijn?

Hmmm snap ik, kan wel een beeld geven. Maar mocht ik ermee kunnen verdienen...

Lekker gedaan!

Ik heb wel het idee dat ik de disso manie hier kan voelen 😂
 

AudioAddict

Bewuste gebruiker
Goedemorgen!

Vanmorgen begonnen met een stevige, doch subtiele portie ochtend sex.

Daarna een hete bak koffie, waar ik zojuist de laatste slok koud door mijn strot heb gegoten. Een peukie of 3 achter mijn kiezen en nu nieuwe koffie zetten.

Laatste dag weekend voor mij vandaag. En o, wat slaap ik lekker de laatste dagen. Zalig!!

Fijne dag vandaag!
 

Hippie Langwaus

DF-koning
Het laatste beetje Rif hasj uit een pijpje. De shop waar ik deze heb gekocht, bezoek ik helaas niet vaak. Binnenkort maar weer eens langs gaan.

Ik heb prima vervangende hasjiesj, ook uit het Rif. Goede Ketama van een andere shop, waar ik iets vaker langs kom.
 

New Dawn

Bewuste gebruiker

Oei!

Recent findings:
Available evidence in humans shows that sugar and sweetness can induce reward and craving that are comparable in magnitude to those induced by addictive drugs. Although this evidence is limited by the inherent difficulty of comparing different types of rewards and psychological experiences in humans, it is nevertheless supported by recent experimental research on sugar and sweet reward in laboratory rats. Overall, this research has revealed that sugar and sweet reward can not only substitute to addictive drugs, like cocaine, but can even be more rewarding and attractive. At the neurobiological level, the neural substrates of sugar and sweet reward appear to be more robust than those of cocaine (i.e., more resistant to functional failures), possibly reflecting past selective evolutionary pressures for seeking and taking foods high in sugar and calories.
 
Bovenaan