Het is niet dat ik het standaard slik hahah. Ik had laatst een feest en had daar zeker een aantal pillen van over. Als ik me wat minder voelt betreft opstaan, neem ik 1/8 pil ongeveer van een pil van 260 mg. Als het op is na een feest haal ik pas nieuwe als ik weer een feest heb, tis best wel een toeval dat ik wat over heb; of ik gebruik alles of ik verlies het op een festival.
Vanmorgen richting werk voelde ik me wat strakker dan normaal. Al was qua uiterlijk niets te zien. Het had het zeer lichte effect wat ik wilde. Eigenlijk wel gek dat ik zoiets doe om dat lichte effect te krijgen, maar goed, ik kwam er de dag mee door en over 4 uur zie ik wel weer verder hoe en wat, haha.
Ik werk in de horeca, dagen met die uren is voor mij gewoon normaal, ik werk gemiddeld rond de 80 uur per week. Toen ik geen drugs gebruikte overleefde ik de dag puur op Red Bull en een wat matige motivatie. ;p
Dagen van 's ochtends school, 's middags tot 's nachts werken, dan weer school en weer werk en even stappen daarna nog komt hier een keer of 3 per maand voor. Lekker doorwerken en gaan, niet stil zitten, dan kom ik zo de dag door zonder moe te worden.
Toevoeging: XTC kan je idd niet micro doseren. Maarja, een lichte dosis heeft sowieso iets qua effect. Voor mn gevoel stond ik wat strakker en gefocust dan normaal. Werk ging soepel zonder problemen, niets qua bijwerkingen aan overgehouden, dus was gewoon een prima dagje werk ;p